V devátém kole Tip ligy triumfovala Dana Špičková z Kolína. Získala jedenáct bodů stejně jako další čtyři hráči a o její výhře rozhodla supertrefa, tedy celkový počet branek, které padly v devíti tipovaných utkání na tiketu pro 9. kolo.

Celkové pořadí po devátém kole najdete ve středečním vydání Kolínského deníku dne 28. května 2008.

Správné výsledky 9. kola

1. FK Kolín – Karlovy Vary, správný tip 0, 2. Český Brod – Hazlov (2. pol.) 1, 3. Velim – Tesla Pardubice (1. pol.) 1, 4. Mnichovo Hradiště – Kouřim 0, 5. Poříčí – Zásmuky 0, 6. Liblice – Plaňany 1, 7. Ratboř – Radim 0, 8. Starý Kolín – Pašinka (1. pol.) 1, 9. Tuklaty – Jevany 2, 10. Tismice – Rostoklaty (2. pol.) 2. Supertrefa: 30 branek.

Soutěž sběrných míst

Pořadí sběrných míst po 9. kole: 1. Svojšice 326 (v posledním kole 36), 2. Tipsport Kolín 202 (18), 3. Radim 134 (16), 4. Pašinka 130 (13).

Redakce by tímto ráda vyzvala hospody z Kolínska ke spolupráci. Podrobnosti sdělí redaktor Petr Koděra na telefonu 724 274 464.

Tip liga jede! Vyhrajte v ní deset tisíc korun

Kolotoč populární tipovací soutěže našeho vydavatelství s názvem TIP LIGA, v níž čtenáři Deníku hádají výsledky deseti vybraných fotbalových utkání daného hracího víkendu, odstartoval!

Na konci seriálu tipování je pro tři nejlepší hráče připravena finanční prémie. Vítěz dostane deset tisíc korun, druhý v pořadí pět tisíc a třetí tři tisíce. Ale to není vše. Odměny jsou totiž nachystány i pro vítěze jednotlivých kol.

Ke hře stačí vyplnit originální kupon z našich novin a odevzdat na sběrném místě (uvedeno na kuponu) či na adrese redakce. Takhle musí tipovat každý hráč, který začíná své první kolo, byť i uprostřed rozjeté soutěže. Od svého druhého pokusu má další možnost tipovat na www.denik.cz vždy do pátku do 16 hodin.

V našich denících a současně i na internetové doméně www.denik.cz vychází soutěžní kupon, který obsahuje deset fotbalových zápasů, jež se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2 podle toho, jak odhaduje výsledek utkání (vítězství domácích - 1, vítězství hostí - 2, remíza - 0). Dvojtipy či trojtipy jsou nepřípustné! Hráč doplní své jméno, adresu, telefon, popřípadě email, identifikační číslo a heslo.

Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0135. Identifikační číslo (není možné uvést písmena!) pak přiděluje soutěžícímu při jeho vstupu do soutěže redakce a hráč ho pak následně již sám vpisuje do tiketu či při tipování na internetu. Identifikační číslo se skládá i z kódu příslušného okresu (u nás KO).

Identifikační číslo a heslo fungují jako přístupový kód. Jde o zamezení případným podvodům.

Pokud soutěžící tipuje poprvé, napíše do kolonky identifikační číslo velké písmeno N a doplní jen číselné heslo a své osobní údaje. Kromě deseti tipů se vyplňuje ještě Supertrefa, kde se uvede tip na počet vstřelených branek v uvedených zápasech. Tento tip rozhodne o vítězi v případě rovnosti bodů.
Uzávěrka pro tipování je každý pátek do 16 hodin (v redakci do 14 hodin a ve sběrných místech ve čtvrtek vždy s uzavírací hodinou dané lokality), u kuponů zaslaných poštou je rozhodující razítko pošty.

Hned v pondělí tiskneme správné výsledky a ve středu pak seznam účastníků, jejich dosažené skóre, průběžné pořadí a také vítěze každého kola. Jelikož se v naší hře body za špatné tipy také odečítají, platí, že se do soutěže můžete zapojit prakticky kdykoliv.