V sedmém kole Tip ligy zvítězila opět žena – Drahoslava Pešková z Peček. O jejím triumfu rozhodla supertrefa. Získala totiž stejně jako další čtyři hráči 11 bodů, ale nejvíc se přiblížila supertrefě, tedy celkovému počtu branek, které padly v deseti tipovaných utkání na tiketu pro 7. kolo.

Celkové pořadí po sedmém kole najdete ve středečním vydání Kolínského deníku dne 14. května 2008.

Správné výsledky 7. kola

1. Varnsdorf – FK Kolín, správný tip 1, 2. Český Brod – Rakovník 1, 3. Velim – Pěnčín/Turnov 2, 4. Uhlířské Janovice – Kouřim 2, 5. Tuchoraz – Pečky 1, 6. Liblice – Tři Dvory 1, 7. Nučice – Velký Osek 1, 8. Krakovany – Veletov 0, 9. Sendražice – Bělušice 1, 10. Štítary – Ratboř B 0. Supertrefa: 33 branek.

Soutěž sběrných míst

Pořadí sběrných míst po 7. kole: 1. Svojšice 252 (v posledním kole 32), 2. Tipsport Kolín 167 (26), 3. Pašinka 105 (14), 4. Radim 104 (11).

Redakce by tímto ráda vyzvala hospody z Kolínska ke spolupráci. Podrobnosti sdělí Petr Koděra na telefonu 724 274 464.

Tip liga jede! Vyhrajte v ní deset tisíc korun

Kolotoč populární tipovací soutěže našeho vydavatelství s názvem TIP LIGA, v níž čtenáři Deníku hádají výsledky deseti vybraných fotbalových utkání daného hracího víkendu, odstartoval!

Na konci seriálu tipování je pro tři nejlepší hráče připravena finanční prémie. Vítěz dostane deset tisíc korun, druhý v pořadí pět tisíc a třetí tři tisíce. Ale to není vše. Odměny jsou totiž nachystány i pro vítěze jednotlivých kol.

Ke hře stačí vyplnit originální kupon z našich novin a odevzdat na sběrném místě (uvedeno na kuponu) či na adrese redakce. Takhle musí tipovat každý hráč, který začíná své první kolo, byť i uprostřed rozjeté soutěže. Od svého druhého pokusu má další možnost tipovat na www.denik.cz vždy do pátku do 16 hodin.

V našich denících a současně i na internetové doméně www.denik.cz vychází soutěžní kupon, který obsahuje deset fotbalových zápasů, jež se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2 podle toho, jak odhaduje výsledek utkání (vítězství domácích - 1, vítězství hostí - 2, remíza - 0). Dvojtipy či trojtipy jsou nepřípustné! Hráč doplní své jméno, adresu, telefon, popřípadě email, identifikační číslo a heslo.

Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0135. Identifikační číslo (není možné uvést písmena!) pak přiděluje soutěžícímu při jeho vstupu do soutěže redakce a hráč ho pak následně již sám vpisuje do tiketu či při tipování na internetu. Identifikační číslo se skládá i z kódu příslušného okresu (u nás KO).

Identifikační číslo a heslo fungují jako přístupový kód. Jde o zamezení případným podvodům.

Pokud soutěžící tipuje poprvé, napíše do kolonky identifikační číslo velké písmeno N a doplní jen číselné heslo a své osobní údaje. Kromě deseti tipů se vyplňuje ještě Supertrefa, kde se uvede tip na počet vstřelených branek v uvedených zápasech. Tento tip rozhodne o vítězi v případě rovnosti bodů.
Uzávěrka pro tipování je každý pátek do 16 hodin (v redakci do 14 hodin a ve sběrných místech ve čtvrtek vždy s uzavírací hodinou dané lokality), u kuponů zaslaných poštou je rozhodující razítko pošty.

Hned v pondělí tiskneme správné výsledky a ve středu pak seznam účastníků, jejich dosažené skóre, průběžné pořadí a také vítěze každého kola. Jelikož se v naší hře body za špatné tipy také odečítají, platí, že se do soutěže můžete zapojit prakticky kdykoliv.