I přes namáhavou desetihodinovou cestu se všichni účastníci vrhli do sobotní soutěže s nadšením a odhodláním, což přineslo výpravě celou řadu medailových umístění.

Za kolínský klub TAEHAN se belgického mistrovství zúčastnili několik závodníků a svými výkony přispěli k tomu, že česká výprava získala na turnaji nádherné celkové druhé místo mezi týmy z mnoha zemí Evropy.

Nejvýraznější závodnicí ve své kategorii byla bezesporu Simona Kálalová (2001), která získala pěkné 2. místo a veze si domů stříbrnou medaili. Kálalová také společně s Kryštofem Krechlerem získala 2. místo ve dvojicích.

Další medailové umístění vybojovala ve své na kvalitní závodnice bohaté kategorii Jitka Poláčková, která si veze z Belgie 3. místo v jednotlivcích, dále společně s Vlastíkem Strakou získala 1. místo ve dvojicích a společně s Janou Hoňkovou a Terezou Kopelentovou 1. místo ve trojicích.

„Dále nesmíme zapomenout na stříbrné ocenění Ornely Procházkové, která svým prvním reprezentačním startem v zahraničí překvapila a kvalitním výkonem získala pro výpravu z Čech další bodované 2. místo,“ podotkla trenérka a tisková mluvčí kolínského klubu Tereza Lee Neumanová.
Kromě medailových umístění kolínských Taehaňáků na 4. místě skončili v jednotlivcích ještě Vlasta Straka a Tereza Kopelentová.