V Mělníku proběhla další soutěž v technických sestavách taekwondo WTF - POOMSAE. „Bohužel se turnaje z našeho klubu zúčastnilo velmi málo soutěžících, ale i tak se těm, kteří přijeli, podařilo vybojovat třetí místo v týmech hned za pořádajícím Hansoo a prvním KyonggiKwonem, který na soutěž přijel velmi dobře připraven a v největším počtu,“ uvedla trenérka Tereza Lee.

Taehan si účasti 17 cvičících v kategorii jednotlivců vybojoval 6 zlatých, 5 stříbrných a 3 bronzové medaile.

Dalšího podniku, kterého se Taehan zúčastnil, byl další ročník již tradičního závodu Májový pohár 2011, který pořádá SK Cobra Dojang. Turnaj byl zaměřen na technické sestavy poomsae, kterých se zúčastnilo více než 100 závodníků z České a Slovenské republiky.

V odpoledních hodinách závodilo zhruba 80 závodníků ve sportovním zápase kyorugi a to pouze v dětských kategoriích.

Za kolínský oddíl Taehan startovalo celkem 19 závodníků v poomsae a 5 v kyorugi z Prahy, Kolína i Protivína.

„Turnaj byl pro nás velmi úspěšný, jelikož se nám podařilo obsadit 2. místo v soutěži týmů poomsae, 1. místo v soutěži týmů kyorugi a stát se tak celkovým vítězem turnaje. Za tento velký úspěch vděčíme všem našim závodníkům, kteří předvedli dobrý výkon a prokázali velkou snahu a vůli soutěžit a tak lze konstatovat, že se píle na tréninku zúročila,“ konstatovala trenérka Tereza Lee.