V kategorii do 14 ti let vleže se závod povedl Tomášovi Záligerovi, který zopakoval svůj osobní výkon 297 a tím tuto kategorii vyhrál. Druhý skončil David Hnida na 294 a třetí Kryštof Henych na 292 bodů. Do dvanácti let zvítězil poděbradský Vaníček (297), hned za ním skončil Kolíňák Filip Nepejchal (296). Na šestém místě v osobním rekordu skončil Matěj Šubrt (290), devátý byl Tomáš Pokorný (268) a dvanáctý začínající Ondřej Lapáček (237).
Někteří z kolínských střelců si poté ještě vyzkoušeli doplňující disciplínu 20 ran s oporou, kde vítěz získal volejbalový míč. Nejlepšího umístění dosáhl Matěj Šubrt, který za nástřel 195 bodů obsadil třetí místo. Hned za ním skončil Filip Nepejchal (194), pátý byl s půjčenou zbraní Ondřej Lapáček (190), osmý Tomáš Pokorný (188).

Poslední bodovanou kategorii byla střelba ve stoje 40 ran. Ačkoliv podmínky byly ztížené, přesto vítězných 384 Jiřího Šandy je úctyhodné. Na třetím místě skončil Tomáš Záliger (250), čtvrtý Hnida a pátý Henych s propastnými výkony uzavírali startovní pole.

Sportovní oddíl DDM Kolín tímto zve zájemce o sportovní střelbu ve věku 8-14 let na pravidelné tréninky, které se konají v hale DDM ulice Rimavské Soboty každé pondělí a středu od 17.30 do 19.30 hodin.