Nejúspěšnější reprezentantkou Sportovního oddílu plavání Kolín se stala nejmladší plavkyně Kristýna Jurčíková, která vybojovala celkem sedm medailí – pět v individuálních disciplínách a dvě za štafety.

Největšího úspěchu dosáhla v disciplíně 50m znak, ve které ve své kategorii osmiletých a mladších závodníků zvítězila a navíc se prosadila i mezi staršími závodnicemi, kde dosáhla na třetí místo. Kristýně se tak povedl husarský kousek získat dvě medaile za jeden závod. Stříbro vybojovala v závodu na 50m volným způsobem (mezi staršími desátá) a dvě bronzové medaile si vyplavala v disciplíně 50m prsa (osmé místo mezi staršími) a v závodu na 100m znak (mezi staršími jedenácté místo).

Mezi nejmladšími plavci se představil ještě Jakub Humlíček. Ten dosáhl na nejlepší umístění v disciplíně 50m prsa, ve které doplaval na osmém místě (mezi staršími dvanáctý). V dalších závodech na 50m a 100m znak a 50m volným způsobem a obsadil jedenácté, dvanácté a třinácté místo.

Nejblíže zisku medaile v kategorii devítiletých závodníků byla z kolínských Adéla Spáčilová, které jen těsně unikl bronz v disciplíně 50m motýl, ve které dohmátla na čtvrté pozici. V disciplíně 50m motýl pak doplaval na vynikajícím pátém místě a osmá skončila v polohovém závodu na 100m. v závodu na 50m volným způsobem pak obsadil výborné desáté místo.

Další tři výborná místa v první desítce vybojovala Oldřiška Neumannová. Ta si nejlépe vedla v disciplíně 50m motýl, ve které sice startovala prvně, ale hned dosáhla na vynikající sedmé místo. Osmá doplavala v disciplíně 100m prsa a devátá v závodu na 100m volným způsobem. V závodu na 50m znak Oldřišce patřilo dvanáctá příčka.

Také Gabriela Vránová se dokázala prosadit mezi desítku nejlepších, a to v závodu na 50m znak, ve kterém vybojovala devátou příčku. V disciplíně 50m prsa dohmátla na jedenáctém místě a na dvojnásobné trati na místě dvanáctém. V závodě na 50m volným způsobem skončila na třinácté pozici.
Velmi pěkné třinácté místo v závodu na 50m znak vybojovala Barbora Seidlová. Na dvojnásobné trati si pak vyplavala pěkné sedmnácté místo.

Výbornou čtrnáctou příčku v disciplíně 50m prsa obsadila Vendula Nováková. V závodu na 100m znak dosáhla na jedenadvacáté místo a na poloviční trati dohmátla jen o jedno místo hůře.

Poslední kolínskou závodnicí v kategorii devítiletých a mladších závodníků byla Marie Nováková. Ta si nejlépe vedla v disciplíně 50m prsa, v níž doplavala na pěkném patnáctém místě. V závodech na 100m znak a 100m volným způsobem pak obsadila shodně třiadvacátou příčku.

Další čtyři kolínští závodníci startovali v kategorii desetiletých plavců. Z nich si nejlépe vedla Bára Kuchařová, která vybojovala stříbrnou medaili v disciplíně 50m motýl. V závodu na 100m volným způsobem doplavala na vynikajícím pátém místě a v dalších dvou startech – v disciplíně 100m prsa a v polohovém závodu na 100m – si doplavala pro výborná sedmá místa.

Sedmé místo v disciplíně 50m motýl vybojovala Markéta Koželská. K pěkné sedmé příčce přidala ještě dvě jedenáctá místa, a to v polohovém závodu na 100m a v disciplíně 50m znak.

Dvě desátá místa v disciplínách 50m prsa a 50m znak si vyplavala Adéla Zajíčková. K nim přidala pěkné čtrnácté místo v závodu na 100m znak.
Posledním kolínským závodníkem byl v Nymburce David Spitzer. Ten dosáhl také dvakrát na desátou příčku, a to v polohovém závodu na 100m a v disciplíně 100m prsa. V závodu na 100m znak pak dohmátl patnáctý.

Jako třešinka na dortu za úspěšným působením kolínských závodníků byly dvě stříbrné medaile ze štafet na 4x50m polohově a 4x50m volným způsobem. Obě medaile vybojovalo družstvo ve složení Kristýna Jurčíková, Oldřiška Neumannová, Adéla Spáčilová a Gábina Vránová.