Doslova hvězdou přeboru se stala Denisa Försterová, která se stala pětkrát přebornicí Středočeského kraje. V disciplínách 50 a 100m prsa, 50 a 100m motýl a v závodu na 200m volným způsobem nenašla přemožitelku a pětkrát vystoupila na nejvyšší stupínek. V závodu na 50m znak pak doplavala jen těsně druhá a uzavřela tak svou vynikající bilanci, která neměla na závodech obdoby.
Druhým nejúspěšnějším závodníkem Sportovního oddílu plavání Kolín byl Dennis Slavík, který dokázal z Berounského bazénu vylovit pět medailí. Ačkoli „papírově“ nepatřil mezi nejsilnější, představil se jako vynikající bojovník a do Kolína si přivezl celou kolekci cenných kovů. Zlato vybojoval v disciplíně 50m motýl, stříbro v závodu na 50m znak a tři bronzové medaile si vyplaval v disciplínách 50 a 100m prsa a v závodu na 100m znak.
Další kolínští závodníci již bohužel na medaile nedosáhli. Přesto nelze jejich vystoupení hodnotit jako neúspěšné. Anička Kuchařová byla k zisku medaile velmi blízko, když v závodu na 50m motýl dohmátla na čtvrtém místě. Výbornou pátou příčku obsadila v polohovém závodu na 100m a dvakrát doplavala šestá v závodech na 100m znak a 100m volným způsobem. Jen těsně unikl bronz ve stejné disciplíně jako Aničce, tedy v disciplíně 50m motýl, Martinu Coubalovi. Na výborném pátém místě doplaval v polohovém závodu na 100m a v závodu na 100m volným způsobem a šestý dohmátl na poloviční trati. Další pátou příčku pro kolínské barvy zaznamenal Martin Toman, a to opět v disciplíně 50m motýl, která tak patřila mezi kolínské nejlepší. Dvakrát pak doplaval šestý v závodech na 50 a 100m znak. Sedmé místo v disciplíně 100m prsa obsadil Ondřej Novák. Na poloviční trati doplaval desátý a stejnou příčku obsadil také v disciplíně 50m motýl. Dvě desáté příčky, a to v disciplínách 50m znak a 100m prsa obsadil zatím služebně nejmladší závodník v kategorii desetiletých Filip Pospíšil.
Posledním kolínským reprezentantem byl v Berouně Michael Cepek. Ten jediný startoval v kategorii jedenáctiletého žactva. Nejlépe se mu vedlo v disciplíně 100m motýl, ve které doplaval na výborném pátém místě. V nejrychlejším sprintu na 50m volným způsobem obsadil sedmou příčku a na dvojnásobné trati dohmátl osmý. „Byly to báječné závody. Denisa s Dennisem opravdu zazářili a jejich účast na Poháru ČR je jistá. Šanci mají rozhodně i ostatní. Teď jen uvidíme, v kolika disciplínách,“ uvedl trenér Petr Černý.