Titul regionálního přeborníka a postup do KP II (krajská soutěž) si vybojovalo družstvo FK Kolín D. Do soutěže OP II sestupují družstva Sokola Týnec n. L. B a SK Nová Ves B. Z OP II do OP I postupují družstva TJ Klučov D a FK Kolín E a sestupující z OP II do OP III družstva Sokola Kostelec n Č. lesy a Sokola Zásmuky B. Z OP III postupují družstva Sokol Týnec n.L. B a Viktoria Radim D.
Nedávno proběhl v zásmucké sokolovně krajský bodovací turnaj staršího žactva. Na poslední turnaj se sjelo 28 chlapců a 15 dívek. Z našeho regionu se zúčastnili hráči a hráčky ze Sokola Zásmuky, FK Kolín a Sokola Kolín.
Vítězem starších žáků se stal Jakub Dvořák z Avie Čakovice. Hráči našeho regionu se umístili takto: Krombholz Josef (7), Zemina Jiří (9.–10.), oba Sokol Zásmuky, Waters Jiří (11.–12.), Navrátil Robert (17.–18.), oba Sokol Kolín, a Rychtář Jakub (23.–28.) Zásmuky. Nutno říci, že Jakub Rychtář byl nejmladším účastníkem soutěže.
V soutěži děvčat zvítězila Michaela Keroušová z SKST Vlašim. Výsledky děvčat: Jursová Klára (3.), Kratochvílová Lenka (4.–5.), obě Sokol Zásmuky, a Michaela Martínková (15.) z FK Kolín.
Ve čtyřhře děvčat Klára Jursová Sokol Zásmuky spolu s Věrou Škopkovou SKST Vlašim obsadily první místo.