Hradec Králové B – FK Kolín 10:3

Utkání prvního kola 3. ligy na stolech favorizovaného Sokola Hradec Králové skončilo 10:3. Jednoznačný výsledek neodpovídá úplně dění na stolech, plná polovina bodů domácích skončila výsledkem 3:2.

Po prohraných čtyřhrách hosté vyhráli obě zahajovací dvouhry a naznačili, že nepřijeli odevzdat svou kůži lacino. Po šňůře šesti bodů domácích ale naděje na úspěch zhasla. Krutý výsledek se rozhodl za stavu 6:2, kdy měli hosté rozehrány oba následující zápasy velmi nadějně, ale nedovedli je do vítězného konce. Zvlášť Petr Uher zaplatil nováčkovskou daň, když nedokázal proměnit v utkání ani jeden z pěti mečbolů.

Snad budou mít hráči Kolína více štěstí v sobotu 17. října, kdy hostí Bělou pod Bezdězem od 15 hodin v hale SPŠ v Heverově ulici.

Body: čtyřhra 2, Pozník 3, Jakubec 2, Hrunka 2, Tuček 1 – Pilner 2, Dolejší 1, Uher 0, Zaplatílek 0.

SKST Vlašim B - FK Kolín A 8:2

Kolínská děvčata nastoupila v sestavě Sláčalová, Rozkovcová a Heinclová.

Na vlašimských děvčatech byla vidět větší rozehranost a úderová jistota, vždyť trénovala celé prázdniny dvoufázově. Herní jistota byla vidět vždy v rozhodujících míčcích a to rozhodlo.

„Porážka je pro nás dost krutá, ale já věřím, že se naše družstvo rozehraje a bude podávat výkony jako vloni. Za naše družstvo získaly po bodu Sláčalová a Rozkovcová,“ uvedl současně nejlepší hráč kolínského áčka Jaroslav Pilner.