3.liga mužů, sk. C

FK Kolín - TTC Bělá pod Bezdězem 8:10

Domácí zápas se středočeským rivalem sliboval vyrovnané boje. Po prohraných čtyřhrách a úvodních dvouhrách však soupeř odskočil na 1:5 a svůj náskok držel až do stavu 4:8. Potom se domácím po velkém boji podařilo srovnat na 8:8 a v zápětí měl Ctibor Zaplatílek na raketě devátý bod, který by zaručoval bodový zisk minimálně za remízu. Nadějné vedení 2:1 na sety a 7:1 však nedotáhl do vítězného konce a tak hosté odjížděli spokojeni s vítězstvím 10:8.
Body: Pilner 4, Dolejší 2, Zaplatílek 2, Vendl 0, Uher 0 (střídal za Vendla) – čtyřhra 2 , Balog 3, Kaňka 2, Zvěřina 2, Brožík 1.

FK Kolín - PS Lomnice nad Popelkou 6:10

V neděli přijel do Kolína favorit skupiny Lomnice nad Popelkou. Po vyhraných čtyřhrách se Kolínu dlouho dařilo držet naději na úspěch. Bohužel se mu nepodařilo dotáhnout do konce slibně se vyvíjející zápasy a celkově tak prohrál 6:10.
Body: čtyřhra 2, Pilner 2, Dolejší 1, Vendl 1, Uher 0 – Kalenský 4, Zajíček 3, Kuba 3, Hlubuček 0.

Krajská soutěž 1.třídy sk. B

FK Kolín „B“ - TTC Bělá pod Bezdězem „B“ 10:8

Hned druhé utkání bylo velkou prověrkou domácího týmu. Přijel soupeř z Bělé, který se netajil postupovými ambicemi a i jejich sestava napovídala tomu, že by chtěli vyhrát.
Zápas pro domácí nezačal dobře, když prohráli obě čtyřhry. Postupem času se zápas vyrovnával a rozhodující bylo vedení v závěru zápasu 9:6 a čekalo se kdo udělá očekávaný desátý bod. Hosté snížili až na 8:9. V posledním zápase udolal 3:2 na sety Ulrych Řípu a domácí mohli slavit výhru.
Tady je nutno vyzvednout hru mladých hráčú Lhotáka s Hrdou. Zápas zvládli na jedničku a i jejich hra byla oku lahodící.
Body: Zaplatílek Ctibor 4, Ulrich Radek 2, Lhoták Jakub 2, Hrda Lukáš 2 – čtyřhra 2 , Postelt Tomáš 3, Šlapáček Martin 2, Brožík Karel 1, Řípa Vladimír 0.

FK Kolín „C“ - Sokol Kosmonosy 10:8
FK Kolín „B“ - Sokol Kosmonosy 13:5

Hosté přijeli pouze ve třech a tím hostitelům zápas ulehčili. Celkem osm zápasů se nehrálo a skončilo kontumací (WO – pozn. red).
Body: čtyřhra 2, Zaplatílek Ctibor 2, Ulrich Radek 2, Lhoták Jakub 1, Hrda Lukáš 0 – Zajíček Michal 1, Veselý Pavel 2, Durdis Petr 0. WO (nehrané zápasy, skreč, kontumace) 6 pro domácí - 2 pro hosty.

FK Kolín „C“ - TTC Bělá pod Bezdězem „B“ 4:14

Krajská soutěž 2.třídy sk. D

FK Kolín D - Sokol Čáslav 11: 7

Po úvodu utkání, kdy domácí hráči vyhráli obě čtyřhry vše směřovalo ke snadné výhře, čemuž odpovídal i průběžný stav 6:1, poté však hostující hráči obrátili stav na 6:7 a až zdrcující závěr domácích hráčů přinesl první vítězství pro FK Kolín D.
Body: čtyřhra 2, Šembera David 3, Holman Martin 2, Brant Pavel 2, Křivánek Luboš 2 – Zikmunda 3, Sosnovec 2, Cyrus 2, Širák 0.

FK Kolín D - Sokol Týnec n. L. 10:8

S tradičním soupeřem začala nelítostná bitva dělbou bodů za čtyřhry. Po vyrovnaném úvodu se v prostřední části povedlo domácím odskočit až na stav 8:3, a následně dotáhli zápas do vítězného konce.
Body: čtyřhra 1, Křivánek Luboš 3, Šembera David 3, Brant Pavel 2, Holman Martin – čtyřhra 1, Mošna 3, Moravec 1, Valenta 1, Červínek 0, WO 2.

II. liga ženy

FK Kolín A – KST Jirkov 6:4

Druhé vystoupení kolínských žen tentokrát na domácí půdě. „Soupeře jsme znali z kvalifikace druhé ligy a věděli jsme, že to nebude lehký souboj. Hned od začátku jsme vedli o dva body a tento náskok jsme nepustili. Musím všechna naše děvčata pochválit za výkon, který v tomto utkání podala,“ uvedl tiskový mluvčí kolínského klubu Jaroslav Pilner.
Body: čtyřhra 1, Sláčalová 2, Heinclová 2 a Rozkovcová 1 – Fajfková 2, Doutnáčová 1, Leitnerová 1.

FK Kolín A – TTC Litoměřice B 3:7

V odpoledním utkání s Litoměřicemi se nevyvedla již čtyřhra, kterou kolínské ženyy smolně prohrály 2:3. Hosté měli velkou oporu v extraligové hráčce Hedě Fouskové, která uhrála 3 body.
Body: Sláčalová 2, Heinclová 1 – čtyřhra 1, Fousková 3, Špačková 2 a Hájková 1.

Divize ženy

FK Kolín B – Sokol Sadská 7:3

První utkání B družstva dopadlo velmi dobře. I když hráčky Jursová a Kratochvílová jsou mladé, podávaly velmi dobré výkony a jsou dobrá záloha pro druhou ligu.
Odpolední utkání s TTC Bělá se nehrálo, neboť se soupeř nedostavil.
Body: čtyřhra 1, Jursová 3, Kratochvílová 2 a Chobotová 1 – Spilková 2, Vlková 1.

Regionální přebor muži

FK Kolín F- TJ Klučov B 12:6

Stolní tenisté FK Kolín F sehráli v regionálním přeboru další utkání. Tentokrát s Klučovem B. Klučov přijel se třemi hráči a domníval se, že to bude na kolínské mladé hráče stačit, ale opak byl pravdou. Hned od začátku měli domácí navrch a dovedli zápas do vítězného konce. Mladí hráči a hráčky zahráli nad očekávání dobře.
Body: čtyřhra 1, Krombholz 3 a Votík 2, Jursová 1 a Kratochvílová 0 – Čadil 3, Lambert 2 a Ševčík st. 1.