„Vítěz turnaje získává právo účasti na MČR družstev neregistrovaných v kuželkách pořádaným Českou kuželkářskou asociací v roce 2010,“ uvedl jeden z organizátorů Josef Pelák.
Ve dvou skupinách po pěti se družstva střetla dvoukolovým systémem. Celkovým vítězem ve skupině A se po roce opět stalo družstvo Telefonica O2. Na dalších místech se postupně umístila družstva Kopos, OS Kovo, Alico a Ostrov. Pro příští ročník Ostrov sestupuje ze skupiny A a nahradí jej vítěz skupiny B družstvo Teco. Na dalších místech ve skupině B se následovně umístily družstva Katastrálního úřadu II, K I, Amatéři s.r.o. a ČD
Turnaj byl zakončen finálovým turnajem jednotlivců. V krásné atmosféře zaplněného hlediště byly k vidění zajímavé a napínavé výkony do posledních hodů, a to zejména v mužské kategorii, kde rozhodla jedna kuželka o vítězi a o třetím místě dokonce jen lepší hra v dorážce. Na medailových pozicích jednotlivců bylo pořadí mezi ženami toto: 1. Vokálová Dagmar, 2. Kyseláková Blanka, 3. Dvořáková Jana, muži skončili takto: 1. Němec Radek, 2. Popek Jaroslav, 3. Tlučhoř Drahomír.
„Těšíme se na další ročník turnaje a doufáme, že se do turnaje přihlásí i další družstva,“ řekl na závěr Pelák.