V Jičíně se konalo mistrovství České republiky dorostu v judu. Kolínské barvy na něj odjeli hájit David Kubáč a Lukáš Vokál pod vedením trenéra Olexi.
Ve váze do 50 kg se dařilo Kubáčovi. V prvním zápase sice podlehl soupeři z Hranic, ale v opravných utkáních to vypadalo již lépe. Judistu z Prahy donutil vzdát utkání ještě před vypršením časového limitu nasazením škrcení. Stejný osud potkal i borce z Mohelnice. Toho Kubáč poslal k zemi skvěle provedeným hodem uchi-mata vysoko bodově ohodnoceným a následně mu nasadil škrcení, které zápas ukončilo před časovým limitem. V duelu o bronzovou medaili pak prohrál s pražským soupeřem. Získal tak pro Kolín skvělé 5. místo.

Ve váze do 55 kg se Vokálovi nezadařilo. Úvodní i opravné utkání prohrál a tím se jeho naděje rozplynuly.
Na začátku prosince odjeli oba již zmiňovaní závodníci na mistrovství České republiky juniorů ve sportovním sambu, které se konalo v Ostravě.
Sambo je velmi podobné judu, je však tvrdší, jelikož se v něm může použít i páčení nohou a jednotlivé zápasy trvají déle, neboť je zde odlišné bodové hodnocení jednotlivých chvatů. Oproti judu však nemá velkou sportovní základnu, a tak v něm není tolik soutěžících.
Oba kolínští borci nastoupili ve váze do 52 kg. Kubáč dva zápasy vyhrál a jeden prohrál, čímž zaslouženě vybojoval titul mistra České republiky. Vokál dvakrát prohrál a jednou zvítězil, což mu zajistilo stříbrnou medaili a Kolínu vynikající úspěch.