HBC Kolín – Ekonom Devils 6:1

Sobotní utkání se kolínským hokejbalistům vydařilo. Nejenže se sešli téměř v plné sestavě, ale také těžili z toho, že hostů naopak přijelo málo. Kolínští na hřišti vévodili od první do poslední minuty a svého soupeře jednoznačně přejeli. „Po celý zápas jsme měli jasně víc ze hry a soupeř nestačil, takže zasloužená výhra,“ zhodnotil stručně výhru kapitán Kolína Michael Kašpar.

Branky: Dvořák 2, Vondra, Š.Kunášek, Menze, Pospíšil. Třetiny: 2:0, 2:1, 2:0.
Kolín: M. Šupík - Kašpar, Dvořák, Bášti, Smeták, Pospíšil, Novotný - Skořepa, Marek, Terč - Pittel, Koláčný, Menze - Miška, Vondra, Š. Kunášek - Jiránek.

HBC Kolín – Mladá Boleslav 2:0

V neděli měl Kolín o poznání těžší úkol. Na jeho hřiště přijel první celek tabulky a kolínští se navíc nesešli v ideální sestavě. Jestli tedy chtěli body, museli makat a hrát pečlivě odzadu. Jejich taktika se jim nakonec vyplatila. Mladou Boleslav téměř k ničemu nepustili, a tak nakonec kolínský gólman Šupík udržel čisté konto.

Domácí po právu vyhráli 2:0 a posunuli se na páté místo tabulky. Na první rezervu Kladna ztrácí pouhé čtyři body.

„Nedělní zápas byl o poznání těžší.Hráli jsme oproti sobotě na dvě obrany a necelé tři útoky, ale předvedli jsme dobrý výkon, který plynul ze zabezpečené obrany. Boleslav jsme při hře v plném počtu téměř k ničemu nepustili a do šancí se dostávala jen v přesilovkách, které jsme ovšem vždy ubránili,“ pochvaloval si Kašpar.

Branky: Marek, Volavka. Třetiny: 1:0, 0:0, 1:0.
Kolín: M. Šupík - Kašpar, Dvořák, Bášti, Smeták - Skořepa, Marek, Novotný - Vondra, Koláčný, Miška - Jiránek.

V podzimní části soutěže má Kolín na programu už jen dvě utkání. Příští sobotu zajíždí na hřiště poslední Hostivaře B a v sobotu 5. 12. ukončí podzimní část II. NHbL domácím zápasem s Kerta Parekm Praha B. Zápas začne v 10 hodin.

(Tereza Hölzlová)