Turnaj se bude konat o víkendu 23. a 24. června. Týmy musí mít maximálně sedm hráčů, bude se hrát systémem třech hráčů do pole a jednoho gólmana. Hráči budou povinni hrát s rukavicemi a doporučují se holenní chrániče. Gólman musí mít kompletní výstroj.

Startovné na turnaj je 150 Kč na osobu. Každý tým má možnost si za vratnou zálohu 200 Kč půjčit 3 míčky. „Pokud budete mít ale míčky vlastní, bude to jedině dobře," podotkl jeden z pořadatelů akce Ladislav Bášti. Ve startovném je zahrnuto občerstvení (na jednu osobu pivo a klobása). „Zveme všechny fanoušky a příznivce hokejbalu. Občerstvení bude pro všechny zajištěno," hlásí pořadatelé Michal Šupík a Ladislav Bášti.

Své přihlášky posílejte nejpozději do 19. června na e-mailovou adresu l.basti@seznam.cz. Případné info získáte na telefonních číslech 777 064 897 (Michal Šupík) nebo 773 553 368 (Ladislav Bášti).

Tři dny před turnajem, tedy 20. června, se od 19.00 bude na kolínském hokejbalovém hřišti konat rozlosování turnaje za účasti zástupců všech přihlášených týmů.