„Zájem veřejnosti byl veliký, a tak se hrálo na menším hřišti než obvykle a s upravenými pravidly,“ řekl k systému turnaje jeho hlavní organizátor a zástupce týmu HBC Kolín Michael Kašpar, kterému zájem veřejnosti udělal nesmírnou radost.

Čtrnáctka týmů byla rozdělena na 2 skupiny, ve kterých se utkal každý s každým, a pak ještě pokračovala klání vyřazovací částí. „Na hřišti HBC Kolín se za celý den odehrálo neuvěřitelných 48 zápasů,“ zdůraznil toho číslo pyšně Kašpar.

„Vzhledem k obrovskému zájmu a velkému úspěchu turnaje plánuje HBC Kolín na příští rok uspořádat turnaj větší, dvoudenní,“ dodal.
Kromě hokejbalistů, hokejistů, hokejbalových žáků se turnaje účastnilo i množství hráčů z nehrající veřejnosti. Týmy si nakonec odnesly poháry za medailová umístění, plus menší dárky, vyhlášen byl nejlepší hráč a brankář turnaje.

Ve finálovém střetnutí se představily dva nejúspěšnější týmy Kačeři (Husa, Křeček, Barták, Král, Bureš, Kašpar, Bášti) a Lízátka (Smeták, Baumruk, Skořepa, Jiránek, Horáček, Král). Z celkového vítězství se nakonec radovali hráči Lízátek, kteří zvítězili až na samostatné nájezdy 4:3.

Konečné pořadí

1) Lízátka
2) Kačeři
3) Štítarský SK
4) Odřepsy
5) Topenáři
6) Snus Team
7) Pavouci s.r.o.
8) HC Lemond
9) Woodlogs
10) Naběhlá kladiva
11) HBC Wings
12) Referees
13) Looser Team
14) HBC Vikings

Soupisky týmů

Štítarský SK
Kunášek Josef
Kunášek Josef ml.
Kunášek Štěpán
Hutla Dan
Dedek Radim

Pavouci s.r.o.
Střihavka Vladimír
Marek Jan
Pilc Tomáš
Skořepa Marek
Prokop Jiří
Mejzr Martin
Jirsa Jan
Konečný Petr

Snus Team
Moravec František
Barták Martin
Přibyl Vojtěch
Minarčík Michal
Javůrek Petr
Pecka Jiří
Musil Pavel
Vaněk Vojtěch

HBC Wings
Domicin Peter
Hanzlík Jan
Řezníček Matěj
Vobořil Daniel
Machálek Denis
Jirásek Jakub
Franc Tomáš
Pluskal Dušan
Stejskal Jan

Odřepsy
Shrbený Jakub
Shrbený Matěj
Rampír Vojtěch
Skalník Pavel
Štěpánek Ondřej
Rak Milan
Sukop Martin
Mikeš Jan

HBC Vikings
Kočíř daniel
Kazimir David
Šulc Jiří
Štefánik Jaroslav
Mojžíš Luboš
Hájek Luboš
Beneš Lukáš
Vrabec Martin
Smoček Martin

Woodlogs
Kadlec Jiří
Semirád Jakub
Balham Šimon
Pomichálek Michal
Pospíšil Marek

Lízátka
Smeták Jakub
Baumruk Jakub
Skořepa Petr
Jiránek Martin
Horáček Václav
Král Jakub

Topenáři
Meloun Martin
Šupík Eduard
Kubát Ondřej
Kopecký Milan
Čejka David
Meloun Vladimír

Kačeři
Husa Jakub
Křeček David
Barták Jan
Král Zdeněk
Bureš Michal
Bášti Ladislav
Kašpar Michael

Referees
Tasch Michal
Tasch Jan
Štětina Milan
Procházka Martin
Plášil Libor
Michálek Tomáš

Looser team
Vít Ondřej
Šafránek Patrik
Ebr Josef
Darebný Tomáš
Olšanský Petr
Chejn Jiří
Horáček Jiří

HC Lemond
Urban Tomáš
Havlas Libor
Opatrný Josef
Kapoun Ondřej
Winkler Patrik
Zámečník Michal
Sršňák Petr
Löffler Tomáš

Neběhlé kladiva
Knauer Jiří
Pinc Jan
Tichý René
Palán David
Husa David
Poježný Jakub
Strnad Milan
Husa Václav

Tereza Hölzlová