Kolín – Kert Park Praha B 4:1O uplynulém víkendu začala druhá polovina soutěže. K prvnímu odvetnému zápasu přijel do Kolína třetí celek tabulky, Kert Park Praha B, který byl posílen o tři hráče A mužstva. První zápas prohráli kolínští v Praze 2:3, a měli tak soupeři co oplácet.

Herně se to dařilo již od začátku první třetiny, kdy měli domácí více ze hry, ale i přes dostatek šancí se jim nepodařilo vstřelit vedoucí branku. Při vyrovnaném počtu hráčů byla převaha na straně domácích a Kert Park hrozil zejména z dobře secvičených přesilových hrách.

Jestliže se kolínským hráčům nepodařilo v první třetině vstřelit branku, ve druhém dějství si to vynahradili hned třikrát. Nejprve se trefil, s přispěním teče domácího obránce, J. Kunášek, poté zvýšil na 2:0 Marek a účet prostřední části hry dokončil v přesilové hře od modré Dedek. Ve 39. minutě se podařilo Kert Parku po úniku snížit, ale klid na domácí hole vrátil minutu před koncem opět od modré E. Šupík.

Hokejbalisté Kolína si tak připsali tři velice důležité body a dvě kola před zimní přestávkou se posunuli na 5. místo tabulky. Tento víkend zajíždějí Kolíňáci na horkou půdu Kladenského KEBu C a poslední zápas podzimu se představí doma – v neděli 9. prosince od 13.00 hodin na domácím hřišti u 3 ZŠ proti HBC Hostivař.

Branky: J. Kunášek, Marek Dedek, E. Šupík. Třetiny: 0:0, 3:0, 1:1