„Soupeře jsme si přáli určitě více než Rakovník, který na nás také mohl vyjít, jelikož cestovat do 130km vzdáleného Rakovníka se nám příliš nechtělo,“ naznačil kapitán kolínského mužstva Michael Kašpar, že soupeř z Prahy bude Kolínu vyhovovat.
A navíc, Kolín má Hostivaři co vracet. „Jako s jediným týmem jsme měli právě s Hostivaří zápornou bilanci,“ vysvětlil Kašpar.
Přesně tak. V prvním letošním vzájemném měření sil podlehl Kolín na domácí půdě Pražanům 1:3 a ani na jaře nedokázali hoši z Kmochova města svého soka porazit. Prohráli 6:5 po samostatných nájezdech. „V základní části jsme se proti Hostivaři nikdy nesešli v ideální sestavě. Ale play-off je úplně jiné, budeme v kompletní sestavě a věříme v jasný postup do semifinále,“ poukázal na sebevědomí mužstva Michael Kašpar a dodal: „Ještě bych chtěl pozvat všechny fanoušky, aby nás na domácí utkání přišli podpořit.“
Rozpis – 18.4. Kolín – Hostivař (15), 19.4. Kolín – Hostivař (14), 25.4. Hostivař – Kolín (11), 26.4. Hostivař – Kolín (16).
Případně páté rozhodující utkání by se hrálo v pátek 1.května v Kolíně.

(Tereza Hölzlová)