South Park Cows – Kolín 1:4

Sečteno podtrženo, byli to hosté, kdo byl po celou dobu lepším týmem. Aktivněji napadli, dozadu odehráli velice kvalitní utkání a dokázali dát i góly. I přesto šli ale do vedení domácí, kteří se v první třetině dobře zorientovali v útočné třetině – 1:0.

Jenže jejich branka hosty nijak nezaskočila. Kolínští si i nadále hráli svou hru a výsledek se dostavil. V každé zbývající třetině udeřili dvakrát a celkově zvítězili bez problémů 4:1.

„Ve druhé třetině jsme byli o mnoho lepší a taky se nám podařilo otočit výsledek. V poslední části už jsme stav jen kontrolovali a pomalu jej navyšovali. Po dobrém výkonu jsme získali tři důležité body,“ řekl Deníku kapitán Kolína Michael Kašpar, jehož tým se posunul na sedmé místo tabulky se zápasem k dobru.

Branky: Dedek, Bášti, Skořepa, Vondra. Třetiny: 1:0, 02:, 0:2.
Kolín: M. Šupík – Kašpar, Dvořák, Bášti, Smeták – Skořepa, Marek, Novotný – Dedek, Jiránek R. Miška – Vondra.

O víkendu hraje HBC Kolín dvakrát doma. V sobotu od 12 hodin přivítají Ekonom Devils a v neděli na jejich hřiště přijedou Tygři Mladá Boleslav. Nedělní utkání začne v 11.30 hodin.