Kolín – Kladno B 3:0

Kolínští vstoupili do utkání aktivně a už v šesté minutě se radovali z první branky. Štěpán Kunášek vybojoval míček v rohu hřiště, poslal jej na volného Pospíšila před branku a ten z první otevřel skóre utkání.

Navýšit náskok mohli domácí zanedlouho, když se jim naskytla příležitost sedmiminutové přesilovky, ale nic z toho nevymysleli a naopak sami šli nakonec do dvojnásobného oslabení. A trend hry v neúplném počtu hráčů pokračoval i v prostředním dějství. Jenže kolínští se více jak šest minut v oslabení ubránili a ještě přitom dali gól. Petr Pospíšil se dostal do samostatného úniku, vylákal gólmana z branky, obešel ho, a i když se mu do branky nakonec ještě stihl postavit obránce, nemýlil se a trefil se pod víko.

Zanedlouho poté domácí přidali ještě třetí branku. V přesilové hře nejprve Terč nastřelil tyč, a pak provětral síť branky hostů Martin Mejzr z kruhů. Jeho trefa byla zároveň tou poslední. V závěrečné třetině se skóre neměnilo, a Kladno tak z Kolína odjelo poraženo bez jediné vstřelené branky. Kolín vyhrál 3:0.

Branky: Pospíšil 2, Mejzr. Třetiny: 1:0, 2:0, 0:0.
Kolín: M. Šupík – Kašpar, Dvořák, Bášti, Smeták – R. Miška, Novotný, Terč – Mejzr, Pospíšil, Š. Kunášek - Koláčný.

(Tereza Hölzlová)