HBC Kolín – Kert Park Praha B 5:1

Víkendovýzápas se kolínským hráčům vydařil. Od začátku měli navrch a s přehledem svou převahu také vyčíslovali. Postupně stříleli branku za brankou, až se ve čtyřicáté druhé minutě, tři minuty před koncem utkání, dostali do pětigólového úniku. Soupeř si do té doby ani neškrtl, a když už, v kolínské svatyni střelám čelil výborný Šupík.

Z domácích se nejvíce blýskl Novotný, který zakončil podzim hattrickem. Nejprve otevřel skóre utkání dorážkou, a pak dvěma trefami gólový účet uzavřel. Při hře čtyři na čtyři si pěkně naběhl před branku, kam mu puk ukázkově naservíroval Vondra. Novotný bez váhání vsítil pod víko. Při své třetí trefě zase využil Jiránkovu přihrávku zpoza branky.

Další kolínské trefy přidali Mejzr s Jiránkem. Mejzr zvyšoval na 2:0 po skvělé akci s Pospíšilem. Ten prokličkoval ze středního pásma až před branku, kde se neunáhlil ke střele, ale posunul doleva na volného Mejzra, který zavěsil nad ležícího brankáře. Jiránek zase z kruhů dopravil pod víko Báštiho nepodařenou střelu.

Nakonec ale hráči z Kmochova města čisté konto neudrželi. Necelé dvě minuty před koncem duelu prošel za Šupíkova záda skákavý míček. Kolín tak doma porazil rezervu pražského Kert Parku 5:1 a do tabulky si připsal tři body.

Kolínští na konci podzimní části pěkně zabrali. Pětkrát za sebou vyhráli a posunuli se na třetí příčku tabulky. S třiceti sedmi body ztrácí na prvního čtyři body.

Branky: Novotný 3, Mejzr, Jiránek. Třetiny: 1:0, 2:0, 2:1.
Kolín: M. Šupík – Kašpar, Dvořák, Bášti, Smeták – Marek, R. Miška, Skořepa – Novotný, Jiránek, Vondra – Mejzr, Koláčný, Pospíšil.