Kolín - Kelti Nižbor 3:2

Kdo přišel na sobotní domácí zápas pozdě, přišel o úvodní branku zápasu, která byla na dlouho taky jediná. Domácí hráči potvrdili svou herní převahu až v pětatřicáté minutě, kdy se ujala Kašparova střela od modré – 2:0.

Jak se ale góly v první půlhodině zápasu šetřilo, tak pak to nastalo, jedna branka za druhou. Po Kašparové navýšení kolínského náskoku se probudili i hosté. Ve 36. snižovali dorážkou a tři minuty před koncem dokonce vyrovnali. Míček se po střele odrazil od mantinelu zpět před branku a nestřežený hráč bekhendem srovnal na 2:2. A bylo drama.

K radosti domácích fanoušků ne však na dlouho, protože půl minuty na to Kolín zase vedl. Novotný poslal z rohu míček na nabíhajícího Marka, který z první uzavřel gólový účet, a přisoudil tak Kolínu tři body.

Branky: Mejzr, Kašpar, Marek. Třetiny: 1:0, 0:0, 2:2.
Kolín: Král – Kašpar, Meloun, Dvořák, Novák – Marek, Novotný, Turek – R. Miška, Pohl, Volavka – Mejzr, Pospíšil, Š. Kunášek.

Ďáblové Praha B – Kolín 4:1

„K utkání s předposledními Ďábly jsme jeli s jasným cílem, a to vyhrát a získat tak konečně šest bodů za víkend, abychom se posunuli v tabulce výše,“ začal svůj komentář k nedělnímu zápasu kolínský kapitán Michael Kašpar.

Jenže výhra se nekonala. Po první bezbrankové třetině, kdy byli Kolínští lepší, šli v úvodu druhé části i do vedení. „Ale nepochopitelný laxní přístup a především tragická koncovka nám zavřela cestu k zisku tří bodů, a jen jsme tak potvrdili letošní střeleckou mizérii,“ stěžoval si Kašpar.

Jeho tým stojí po dalších dvou zápasech na jedenáctém místě tabulky, na první osmičku ztrácí šest bodů.
„Chtěl bych pozvat diváky na sobotní utkání, kdy na domácím hřišti přivítáme od 15 hodin Mladou Boleslav,“ doplnil ještě Kašpar.

Branka: Mejzr. Třetiny: 0:0,1:1,3:0.
Kolín: Baumruk - Kašpar, Novák, Meloun, Smeták, Volavka - Skořepa, Marek, Novotný - Mejzr, Pospíšil, J. Kunášek - R. Miška, Pohl, Turek.