Hokejbalisté Kolína si vylámali zuby u předposledního

Kolín - Ani na počtvrté v řadě se kolínským hokejbalistům nepodařilo předvést víkend za šest bodů. Znovu jeden ze dvou víkendových zápasů prohráli, a nezískali tak plný počet bodů. Tentokrát nechali body u předposledního týmu tabulky.

17.3.2011

Z utkání HBC Kolín - Ďáblové Praha B (1:3).Foto: Deník/Michal Bílek

Kolín - Kelti Nižbor 3:2

Kdo přišel na sobotní domácí zápas pozdě, přišel o úvodní branku zápasu, která byla na dlouho taky jediná. Domácí hráči potvrdili svou herní převahu až v pětatřicáté minutě, kdy se ujala Kašparova střela od modré – 2:0.

Jak se ale góly v první půlhodině zápasu šetřilo, tak pak to nastalo, jedna branka za druhou. Po Kašparové navýšení kolínského náskoku se probudili i hosté. Ve 36. snižovali dorážkou a tři minuty před koncem dokonce vyrovnali. Míček se po střele odrazil od mantinelu zpět před branku a nestřežený hráč bekhendem srovnal na 2:2. A bylo drama.

K radosti domácích fanoušků ne však na dlouho, protože půl minuty na to Kolín zase vedl. Novotný poslal z rohu míček na nabíhajícího Marka, který z první uzavřel gólový účet, a přisoudil tak Kolínu tři body.

Branky: Mejzr, Kašpar, Marek. Třetiny: 1:0, 0:0, 2:2.
Kolín: Král – Kašpar, Meloun, Dvořák, Novák – Marek, Novotný, Turek – R. Miška, Pohl, Volavka – Mejzr, Pospíšil, Š. Kunášek.

Ďáblové Praha B – Kolín 4:1

„K utkání s předposledními Ďábly jsme jeli s jasným cílem, a to vyhrát a získat tak konečně šest bodů za víkend, abychom se posunuli v tabulce výše,“ začal svůj komentář k nedělnímu zápasu kolínský kapitán Michael Kašpar.

Jenže výhra se nekonala. Po první bezbrankové třetině, kdy byli Kolínští lepší, šli v úvodu druhé části i do vedení. „Ale nepochopitelný laxní přístup a především tragická koncovka nám zavřela cestu k zisku tří bodů, a jen jsme tak potvrdili letošní střeleckou mizérii,“ stěžoval si Kašpar.

Jeho tým stojí po dalších dvou zápasech na jedenáctém místě tabulky, na první osmičku ztrácí šest bodů.
„Chtěl bych pozvat diváky na sobotní utkání, kdy na domácím hřišti přivítáme od 15 hodin Mladou Boleslav,“ doplnil ještě Kašpar.

Branka: Mejzr. Třetiny: 0:0,1:1,3:0.
Kolín: Baumruk - Kašpar, Novák, Meloun, Smeták, Volavka - Skořepa, Marek, Novotný - Mejzr, Pospíšil, J. Kunášek - R. Miška, Pohl, Turek.

Autor: Tereza Hölzlová

17.3.2011 VSTUP DO DISKUSE

Regionální muzeum v Kolíně připravilo na sobotu zajímavý program při příležitosti Mezinárodního dne archeologie.
14

Mezinárodní den archeologie přilákal malé i velké

Druhý den voleb do poslanecké sněmovny - Bylany
8

Volby 2017 v Chrášťanech, Bylanech a Chotouni

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

OBRAZEM: Druhý volební den na Kolínsku

Kolínsko - Také druhý den voleb do poslanecké sněmovny provázela na Kolínsku hojná účast voličů. Přes 50 % hlásily volební komise v sobotu dopoledne v Polepech, Zásmukách, Doubravčanech a řadě dalších míst.

Marek Jelínek spojil vernisáž výstavy fotografií s přednáškou

Kolín – Téměř devět měsíců cestoval kolínský Marek Jelínek s kamarády na koloběžkách patnácti zeměmi od Mexika přes Nikaraguu a Kostariku až po Bolívii, Argentinu a Brazílii.

Před volebními místnostmi stály někde i fronty

Kolínsko – Nečekaný zájem voličů zaznamenali ve volebních místnostech na Kolínsku. Aby lidé mohli dát hlas svým kandidátům do poslanecké sněmovny, vyrazili k volbám ještě dříve, než se volební místnosti otevřely.