Kolín – Benátky 4:5

Tempo zápasu diktovali jasně domácí. Benátečtí se ne a ne rozjet, a tak nebylo divu, že v jejich síti skončily během první patnáctiminutovky dva míčky.
Jenže od druhé třetiny začal úřadovat rozhodčí. Kolínu pískl absolutně vše, na druhé straně hru hostí nechal jen tak plynout. Celkový počet vyloučených devět ku třem mluví za vše.

Hosté tedy nakonec využili jen jednu z nabídnutých početních výhod, ale dostali se tím do rytmu. Naopak Kolínští, ti herní tempo ztratili.
Benátečtí díky tomu v Kolíně získali tři body.

„První třetinu jsme byli jednoznačně lepší, hráli jsme krásný hokejbal. Ve druhé třetině začala hrát hlavní roli známá firma, rozhodčí Hochman, kterého si Benátečtí sami přivezli. Vylučoval nás za dost diskutabilní zákroky. Nás to absolutně rozhodilo a už jsme do konce zápasu nebyli schopni se vrátit do naší klidné hry,“ popsal vedoucí týmu Vítek Košnar, co utkání rozhodlo.

Další domácí zápas mají Kolínští na programu v neděli. To od 14.00 hodin hostí Ekonom Devils, čtrnáctý tým tabulky. V sobotu se představí venku. Od 13.30 změří na pražské Palmovce síly s osmým týmem, Ďáblicemi.

Branky: Mejzr, Skořepa, Marek, J. Kunášek. Třetiny: 2:0, 1:3, 1:2.
Kolín: Křivánek – Smeták, Glaser, Bášti, Petr, Volavka, Teplý – Terč, Novotný, P. Skořepa, Marek, Homolka, Turek, Mejzr, Pospíšil, J. Kunášek.