„Bohužel se nám nepodařilo ani v jednom zápase dát gól, proto je jasné, že jsme nemohli vyhrát. Měli jsme spoustu šancí naproti tomu stála výborná obrana soupeře, spousta smůly a dva sporně neuznané góly. Jeden v prvním zápase na 1:1 a druhý ve druhém na 3:1. Domácím většinou vyšly střely z dálky po vyhraných buly," komentoval semifinálové mače vedoucí Kolína Vítek Košnar.

Série se přesouvá do Kmochova města. V sobotu 19. května od 14.00 se budou Kolínští snažit vynutit si čtvrtý zápas. Pokud se jim podaří vyhrát, další mač se bude hrát hned v neděli 20. května. Od 16.00, také v Kolíně. Případný pátý zápas semifinále je na programu příští víkend.

„Musíme se z této tragédie oklepat a neskládat zbraně. Herně jsme sice vyrovnaným soupeřem, ale obrovský rozdíl je v proměňování šancí, pokud to zlepšíme máme šanci vrátit sérii do Prahy," ví jednoznačně Košnar.
 

SK Spectrum Rebel Praha – HBC Kolín 1:0
Třetiny: 0:0, 1:0, 0:0. Kolín: Křivánek – Petr, Bášti, Glaser, Volavka, Novotný, Novák, Červinka – P. Skořepa, Král, Marek, Mejzr, Pospíšil, J.Kunášek, Musil, Homolka, Teplý, Terč.

SK Spectrum Rebel Praha – HBC HBC Kolín 6:0
Třetiny: 3:0, 0:0, 3:0. Kolín: Křivánek – Petr, Bášti, Glaser, Volavka, Novotný, Novák, Červinka – P. Skořepa, Král, Marek, Mejzr, Pospíšil, J. Kunášek, Musil, Homolka, Teplý, Terč.