Kolín – Benátky nad Jizerou 2:3

Jenže minutu a půl před koncem sklapla klec. Benátky vsítily rozhodující branku a Kolínským zbyly jen oči pro pláč. Za skvělý výkon neutržili vůbec nic.

Ale to je sport. Kolín dal dva góly, Benátečtí tři. Za kolínské se dvakrát prosadil Terč. Nejprve zasunul Dedkův míček do odkryté branky, pak proměnil přesilovku. Hosté na oba jeho góly reagovali vyrovnáním, a pak navíc přidali onen rozhodující gól v přesilové hře minutu a půl před koncem.

„Zápas s Benátkami bych hodnotil jako nejhezčí zápas sezony. Nechybělo tomu nic. Nasazení bylo z obou stran maximální, ve hře bylo hodně soubojů v rámci pravidel, které k vyhrocenému derby patří. Myslím si, že alespoň bod by jsme si z tohoto zápasu zasloužili. Bohužel se trápíme v koncovce. V zápase jsme měli dost vyložených šancí, které jsme neproměnili, a to nás na konci mrzelo," komentoval mač střelec dvou branek Daniel Terč.

„Také bych chtěl vyzdvihnout vynikající výkon naše gólmana Lukáše Křivánka, který nás držel celý zápas. Bohužel ale naopak dva vstřelené góly v utkání jsou málo," doplnil.

Branky: Terč 2. Třetiny: 1:0, 1:2, 0:1.
Kolín: Křivánek – Bášti, Strnad, Teplý, Červinka – P. Skořepa, Marek, Vondra, Terč, Dedek, Štěpánek, Šíp, Mottajčík.