Slavia Praha - HC Kolín 30:17 (13:9)

Domácím patřil začátek zápasu když po svižném úvodu šli do dvoubrankového vedení. Potom ale hosté hru postupně vyrovnávali a v 17. minutě se dokonce ujali vedení 8:7. Velkou zásluhu na totmo stavu měl brankář Michal Sauer, který chytil řadu brankových příležitostí Slávie. Jenomže pak hosté v posledních osmi minutách prvního poločasu vyrobili řadu technických chyb, které soupeř trestal a když ještě kolínští hráči neproměnili vyložené šance, šli domácí do kabin se čtyřbrankovým vedením.

Do druhého poločasu šli kolínští s odhodláním zvrátit stav utkání. Bohužel opět je srazily na kolena vlastní chyby, a tak o vítězi nebylo pochyb. Slavia si náskok bezpečně a zkušeně pohlídala. Kolín tak na body z venku stále čeká.

Sestava a branky: M. Sauer ,Havlíček - R. Sauer 1, Souček 1, Capouch, Pazdera 4 , Pokorný 1, P. Prachař 4, Kaisner 2, Měchýř, Semenec 4, Řebíček, Svoboda.

Ani béčko neuspělo

Mladá Boleslav – Kolín B 35:23 (17:10)

Do utkání nastoupili s větší chutí domácí a po několika minutách si vytvořili dvoubrankový náskok. Postupem času svůj náskok ještě zvýšili a v posledních deseti minutách prvního poločasu pěti brankami v řadě výrazně odskočili svému soupeři o sedm branek a vedení si udrželi až do konce poločasu.

I v druhém poločasu bylo Auto Škoda lepším celkem, když úspěšně zakončovalo zejména rychlé protiútoky. Kolínským hráčům se bohužel nepodařilo vymyslet účinnou zbraň a eliminovat domácí útok a když se přidalyL i technické chyby, bylo o vítězi rozhodnuto již dávno před koncem utkání.

Sestava a branky: Koděra, Šimáně - Capouch 3, Řebíček, Pazdera 3, Protiva 4, Formánek 3, Schandl 2, Sklenařík 5, Malý 3, J. Prachař