Jablonec - HC Kolín 24:20 (13:10)

Kolínští ke svému dalšímu utkání II.ligy nastoupili v Jablonecké hale s odhodláním, udělat pro zisk bodů maximum. Museli ale také nastoupit bez své opory Michala Pokorného, který byl zapůjčen extraligovému Jičínu a dále bez Pavla Prachaře, který má nedoléčené zranění a na lavičce byl připraven pouze ke střelbě sedmimetrových hodů.
Začátek zápasu patřil hostům, kteří vedli 2:0 a 4:3, potom ale domácí zabrali, začalo se jim dařit střelecky a do šaten se odcházelo za stavu 13:10.
Jestliže se první poločas dal přirovnat k „pohodovce“, druhý ukázal házenou jako břitva. A diváci se v jablonecké hale opravdu nenudili, protože se potvrdilo, že házená je opravdu hra plná zvratů.
V brance Kolína čaroval skvělý Michal Sauer, jeho spoluhráči v poli pak ve 40. minutě srovnali na 17:17. Ve 48. dokonce kolínští hráči vedli 20:18 a donutili soupeře k časovému oddychu. Přestože měli kolínští hráči svého soupeře tzv. „na lopatě“, nedokázali utkání dotáhnout do vítězného konce. Chybami a neproměněnými šancemi „hodili soupeři laso“ ten se vzchopil a všechny body zůstaly v Jablonci.
„Podali jsme bojovný výkon, za který jsme si alespoň bod zasloužili,“ řekl po utkání trenér Kolína Ladislav Prachař.
Sestava a branky: M. Sauer, Koděra - R. Sauer 2, Semenec 2, Capouch 5, P. Prachař 3 , Řebíček 1, Linhart 1, Svoboda, Pazdera 1 , Olt 1, Souček 4.
Dosavadní jarní výsledky „A“ týmu: Mimoň Kolín 16:26, Pardubice – Kolín 32:19, Kolín – Liberec 12:0 (kont.).

Vršovice – Kolín B 25:18 (10:5)

Kolínská rezerva začala své jarní boje ve vršovické hale a nebyl to úvod, jak by si kolínští představovali. Po úvodním dvoubrankovém vedení hostů to vypadalo, že domácí budou mít veliké starosti, zejména když svoji první branku vstřelili až v desáté minutě. Ta však odstartovala domácí šňůru branek a vedení si Pražané udrželi až do poločasu, k čemuž dopomohli hrubé technické chyby kolínských hráčů.
Druhý poločas byl střelecky mnohem bohatší, hosté snížili osm minut před koncem hrozivý osmibrankový rozdíl na čtyři branky, ale vlastními chybami pomohli domácím k pohodovému vítězství.
„Výborný výkon podal brankář Šimáně, bohužel jsme pomohli domácím svými vlastními chybami v poli,“ řekl po utkání vedoucí mužstva Petr Šuch.
Sestava a branky: Šimáně – Linhart 5, Pazdera 4, Capouch 4, Protiva 3, Malý 1, Formánek 1, Prachař J., Řebíček, Souček, Růžička, Schandl.