Chodov Praha - HC Kolín 32:30 (19:17)

Domácí od úvodního hvizdu začali zostra, o čemž svědčil již v první minutě hrubý faul na útočícího Rosťu Součka, který však rozhodčí potrestali jen žlutou kartou.

Hosté úvodní nástup domácích nezachytili a několika svými chybami poskytli Chodovu šanci na zvýšení náskoku. Za stavu 7:3 pro domácí si vzali hosté oddechový čas. Ten byl pro ně účinnou „léčbou“ a pomalu začali ukrajovat z náskoku domácích až na stav 17:17. V závěru prvního poločasu však kolínští hráči neubránili domácí střelce a do šaten odcházeli hráči Chodova s náskokem dvou branek.

Ve druhém poločase domácí ještě v obraně přitvrdili a některé jejich zákroky byly až brutální. Příkladem toho byl faul na Pavla Prachaře, za který domácí hráč zaslouženě obdržel červenou kartu.

Další průběh zápasu byl velmi vyrovnaný, hosté se opírali o střelecky disponovaného Pavla Prachaře, autora 13 branek, a domácí o přesnou střelbu z místa spojek . Za stavu 24:24 se „lámal chleba“. Hosté neproměnili tři vyložené šance a domácí se naopak nemýlili. A tak dva body zůstaly v Chodově.
„Je škoda těch tutovek v závěru. Kdybychom je proměnili, jistě bychom neodjížděli s prázdnou,“ řekl po závěrečném utkání podzimní části sezony trenér kolínského týmu Ladislav Prachař.

Sestava a branky: M. Sauer, Havlíček - R. Sauer, Souček 3, Capouch, Pazdera 3, Pokorný 5, P. Prachař 13, Kaisner, Semenec 3, Řebíček, J. Prachař, Svoboda 2 , Olt 1.