HC Kolín - Havlíčkův Brod 24:24 (11:12)

V „domácí“ hale v Ledči nad Sázavou hostili kolínští soupeře z dolního patra tabulky s odhodláním získat konečně oba body. Začátek však patřil hostům, kteří se ujali vedení 2:0 a 4:2. Potom však domácí hru vyrovnali a oba týmy předváděly rychlou házenou a přetahovaly se o vedení až do konce poločasu, který vyzněl 11:12 pro hosty.

Do druhého poločasu ale nastoupilo lépe mužstvo domácích, které mělo více ze hry a udržovalo si až do 41. minuty vedení o dvě branky. Pak ale vinou neproměněných brankových příležitostí umožnili hostům otočit stav a nechali je jít do vedení 18:20. Domácí ale nesložili zbraně, příkladně zabojovali a čtyři slepené góly znamenaly opět změnu na 23:21 pro domácí. Do konce zápasu zbývalo šest minut, když přišlo vyloučení kolínského hráče. Hosté toho využili a stav vyrovnali. Půl minuty před závěrem zápasu měli domácí míč a mohli v klidu rozhodnout o svém vítězství. Místo toho ale technickou chybou ztratili míč, a tak nakonec byli rádi, že v posledních vteřinách ubránili rychlý protiútok hostů a zajistili si alespoň bod.

Sestava s branky: Havlíček, M. Sauer - Olt 1, R. Sauer 1, Souček 4, Pazdera 2, Pokorný 2, P. Prachař 9, Semenec 2, Kaisner 3, Capouch, J. Prachař, Řebíček.