Kolín – Bělá 29:26 (17:10)


Začátek zápasu byl v režii hostů, kteří se ujali vedení 2:0 a 4:2 a z jejich hry byla vidět pohoda a zkušenost. Potom však domácí udeřili a pěti slepenými brankami vývoj zápasu otočili na 7:4 .Pohoda hostů byla ta tam a kdo se jel na utkání podívat, tak až do konce prvního poločasu viděl koncert domácích hráčů, kteří svými kombinacemi dostávali hosty často do role statistů. V tu dobu byli kolínští hráči pány na hřišti, když se opírali o bezchybný výkon brankáře Michala Sauera a bojovný kolektivní výkon všech hráčů.

Do druhého poločasu nastoupli domácí s úkolem neudělat zbytečné chyby a nehodit soupeři takzvané laso. Až do 42. minuty bylo utkání stále v režii kolínských hráčů, kteří zvýšili vedení na 25:16. Ale jako by domácí chtěli vyzkoušet kolínské příznivce v povzbuzování a pevnost jejich nervů, když si vybrali slabší chvilku a hosté pěti slepenými brankami stáhli na rozdíl čtyř branek.Více jim však domácí nepovolili a tak po skončení zápasu mohli příznivci a fandové již sledovat vítězný taneční rituál kolínských hráčů.

„Hosté sice přijeli bez dvou exligových hráčů, kteří startují za Lovosice, ale i tak mají velice zkušené hráče, kteří se před bojovností a vůlí po vítězství nsšich hráčů museli sklonit.“ uvedl po zápase trenér Kolína Ladislav Prachař.

Sestava a branky: M. Sauer, Havlíček - Pokorný 6, Semenec 2, J. Prachař, R. Sauer 3, Svoboda, P. Prachař 9 , Souček 5 , Pazdera 3 , Capouch 1, Řebíček, Kaisner.