HC Kolín „B“ - Úvaly 22:23

Za chladného dopoledne sehráli kolínští hráči pohledný zápas a minimálně bod si za předvedenou hru zasloužili.I když je pravda, že v celém utkání dotahovali jedno až dvoubrankové vedení hostů.
Zlom zřejmě přišel v polovině 2. poločasu, kdy za stavu 19:19 odskočili hosté na dvoubrankový rozdíl a následně i na rozdíl tří branek. V nervózním závěru už domácí stačili pouze dvěma brankami snížit, ale gól, znamenající remízu, už nedokázali vsítit.
V tomto zápase měl střelecké hody jeden z nejzkušenějších hráčů domácích Pavel Capouch, který dal polovinu všech branek domácích.
Sestava: Šimáně, Koděra – Capouch 11, Pazdera 5, Řebíček 3, Formánek 1, Protiva 1, Růžička 1, Malý, J. Prachař, J. Šuch. Poločas: 12:13.