Úvaly – HC Kolín B 28:20 (16:9)

Do zápasu vstoupili mnohem lépe domácí hráči, kteří těžili ze „svého“ povrchu, kterým je umělá tráva a kde si hosté připadali chvílemi spíše jako na veřejném kluzišti a do konce zápasu se s tímto povrchem nedokázali úplně vyrovnat. Ve 20. minutě již na ukazateli svítil hrozivý stav 13:4 a vypadalo to na krutý debakl. Kolín však přitvrdil v obraně a další navýšení náskoku již nepřipustil. Ve druhém poločasu navíc několika skvělými zákroky vychytal domácí střelce brankář Libor Šimáně a rozstříleli se i Michal Pazdera a Pavel Capouch. Bohužel výpadek v úvodu utkání již nedokázali hosté vymazat a na své první jarní body stále čekají. „Nicméně i tak lze obdivovat obě mužstva za předvedenou hru, neboť v úmorném dusnu to nebylo lehké utkání ani pro jeden tým,“ uvedl kouč Ladislav Prachař.
Sestava a branky: Šimáně – Pazdera, 8, Capouch 6, Formánek 3, Malý 1, Protiva 1, Růžička 1, P. Šuch, Souček.