Zruč n. S. – HC Kolín B 28:20 (13:9)Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří zaskočili domácí hráče výborně fungující útočnou hrou, podporovanou dobrou obranou. Do poloviny prvního poločasu byl Kolín jasně lepší a v patnácté minutě svítil na ukazateli stav 4:8. Tím si asi hráči vyčerpali svoji munici prvního poločasu, začali kupit hrubé chyby v obraně a v útoku nedokázali proměnit ani vyslovené „tutovky“. Je až neuvěřitelné, že devátou branku vstřelili až v poslední minutě prvního poločasu.

Hosté na začátku druhého dějství zabrali a opět se jim začalo dařit v obraně i v útoku, ale ten den by potřebovali kolínští, aby se hrálo pouze 2 x 15 minut.
Přesně v polovině druhého poločasu snížili hosté na rozdíl jediné branky, ale jaká podobnost s první, od této doby bylo na hřišti opět jen jedno mužstvo a to bohužel domácí. Ti už nenechali nic náhodě a zkušeně dovedli zápas do vítězného konce.

Sestava a branky: Koděra, Šimáně – Capouch 7, Pazdera 4, Protiva 3, Souček 3, Svoboda 3, Sklenařík, Malý, P. Šuch, J. Prachař, Řebíček.