Kolínští gymnasté se opět v tuzemské konkurenci neztratili. V nejmladších kategoriích – výkonnostní stupeň 1 a výkonnostní stupeň 2, se představili Štěpán Vogl, Petr Beneš, Jakub Hejný a Petr Klement. Pro všechny to byla první účast na republikovém závodě. V těžké konkurenci se však neztratili a jsou příslibem do dalších let.

V odpoledních hodinách se představili závodníci starších 13-ti let, v kategorii VS 3 reprezentovali Kolín Daniel Radovesnický a David Kardoš. Oba cvičili velmi dobře a i přesto, že Radovesnický bojoval více s virózou než se soupeři, dokázal zvítězit před svým oddílovým kolegou Kardošem.

Skvělé představení těchto dvou juniorů potvrdil v nejstarší kategorii VS 4 David Kratochvíl, který obsadil skvělou druhou příčku z 11 startujících.

„Gratuluji všem chlapcům, je to opravdu skvělé, když vidíte, jak chlapci dokáží zúročit tvrdý trénink a prosadit se na nejvyšší stupně v republikové konkurenci. Také chci touto cestou poděkovat trenérovi Martinu Taftlovi, za jeho obětavou a kvalitní práci při vedení těchto chlapců v tréninku,“ okomentoval úspěšný víkend kolínské gymnastiky předseda oddílu Michal Žoha slovy.