V kategorii mladších žáků zazávodil velice dobře Ondra Mašín. Svěřenec trenérů Taftl a Žohy obsadil v konkurenci téměř třiceti závodníků 7. místo.
Ostatní kategorie již nebyly tak početně zastoupeny, ale i tak v kategorii juniorů, kde startovali čtyři závodníci, výkon kolínských (Radovesnický Daniel 1. místo, Kardoš David 2. místo) neztratil lesku, neboť své soupeře co do obtížnosti sestav vysoce převyšovali. Však také jsou oba zařazeni do reprezentačního družstva juniorů ČR.
V kategorii dorostenců, kde rovněž startovali 4 závodníci, si velice dobře vedl David Kratochvíl, který nejen že sám trénuje, ale věnuje se i malým adeptům v přípravce. Ale ani muži se nedali zahanbit, dali dohromady tříčlenné družstvo a mezi 6 družstvy vybojovali 2. místo. Nejlépe si z trojice borců vedl Martin Taftl, který se umístil na 3. místě, na 5. místě ho následoval Pavel Fliedr a Michal Žoha, který nastoupil jen na pět disciplin, se umístil na místě čtrnáctém.
A s jakými pocity se chlapci vrátili z Brna? Unaveni, ale spokojeni. Vzhledem k tomu, že celá mužská část oddílu je v přípravě jednak na 1. kolo ligových soutěží, ale i na Mistrovství ČR, byl výsledek tohoto závodu důležitý, neboť posílil jejich sebevědomí a chuť do další přípravy.
Koncem týdne odjíždí trenér Martin Taftl se svými dvěma svěřenci Radovesnickým a Kardošem na mezistátní utkání do Klagenfurthu, ale ani některá děvčata nebudou mít volný víkend, neboť se v Praze koná Memoriál M. Široké, který je jedním z kvalifikačních závodů pro účast na republikovém šampionátu.

(Blanka Nejtková)