V kategorii žákyň startovala Nela Bauerfeindová a Denisa Zubcová. U obou závodnic si tréma vybrala svou daň ve formě nezdarů, a tak umístění v poli 36 závodnic na 17. místě Nela a 20. místě Denisa nepřineslo příliš velkou spokojenost u trenérek ani u závodnic.

V kategorii juniorek nastoupilo 34 závodnic a zde se dobře zadařilo Nikole Bauerfeindové. Její umístění na 5. místě bylo nejlepším umístěním kolínských závodnic. „Nikola předvedla druhý nejlepší přeskok závodu,“ uvedl trenér Martin Taftl.

Další kolínské gymnastky skončily v poli poražených. Pražáková obsadila 23. a Šedinová 25. místo.

V kategorii žen nastoupilo k závodu jen 17 závodnic a ve velmi kvalitní konkurenci si jediná zástupkyně kolínské gymnastiky Renata Ramšáková vybojovala 13. místo.

„Něco se povedlo více, něco méně. Byl to poslední závod jarní sezony,“ řekla za všechny tisková mluvčí kolínského klubu Blanka Nejtková. „Děvčata čekají prázdniny, které ale nebudou sloužit jen k lenošení, protože podzimní ligové závody a přebor České obce sokolské je čekají již koncem října. Takže trochu odpočinku, regenerace a znovu do tréninku,“ dodala.