Každopádně v neděli se opět přesvědčili o tom, že mohou jako předposlední tým druholigové tabulky sehrát vyrovnaný mač s kýmkoliv. Leč stejně nezvítězit. Na palubovce Indossu Plzeň, druhého celku pořadí soutěže, odehráli kvalitní partii, ale od bodů je dělil jediný gól.

Indoss Plzeň – Kolín 6:5

Parta hrajícího kouče Michala Škopka prohrála první poločas o gól 1:2. A tohle manko už nedokázala během druhé půle smazat.

„Šance jsme měli, nastřelili jsme dvě tyčky a jedno břevno. Jenže nic platné. Štěstí se od nás odvrátilo. Je to snad patnáctý zápas v sezoně, který jsme takhle smolně prohráli o gól,“ litoval Michal Škopek.

O porážce Kolína rozhodla branka, kterou domácí vstřelili z trestného kopu.

Sestava a branky Kolína: Sapík – Škopek, Pangrác, Vacek, Funda, Čálek 2, Hovorka 2, Váňa 1. Poločas: 2:1.