Benešov - SKP Kolín 3:2Kolín přijel k utkání s Benešovem s cílem neprohrát a to se také málem podařilo. Již v 6. minutě vybídl Slezák krásnou přihrávkou Hübšta k otevření skóre. Ten se štěstím nezaváhal. Pak si však vybral slabou minutku Honza Vacek, kdy se během svého střídání podílel na otočení zápasu pro domácí 2:1. Hra během celého zápasu byla velmi otevřená, oboustranně útočná s rychlými přechody, kdy na konci stáli velmi dobře chytající oba gólmani. Stav se neměnil až do deváté minuty druhého poločasu, kdy Kloboučník chytře našel Hübšta a ten bez problémů vyrovnal na 2:2.

Zdálo se, že jsou oba týmy s výsledkem smířeny. Dopředu se moc nehrnuly. Proti však byl rozhodčí Vaněk, který konec zápasu nezvládl. Po několika přehmatech nabídl pro domácí trestný kop, z něhož Arsenal rozhodl. Do konce utkání chybělo 20 vteřin.

“ Strašně mě je líto kluků, protože tohle se stát nemělo. Vyrovnanější utkání jsem dlouho neviděl, zasloužili jsme si za svůj výkon remízový bod,“ řekl po utkání zklamaný trenér Michal Škopek.

„Nechápu, co rozhodčí pískl, daroval tak domácím výhru. Na druhou stranu ale je naší chybou, že nedokážeme proměnit tutovky a že jsme jich měli,“ kroutil hlavou obránce Petr Kloboučník.

„Za výkon rozhodčího se hráčům Kolína omlouvám, vše jsem viděl a napsal do zápisu. Rozhodčí za svou chybu bude potrestán, ale bohužel výsledek se měnit nemůže,“ řekl po utkání delegát Nepil.

Sestava a branky SKP Kolín: Sapík - Pangrác, Vacek, Souček, Funda - Hovorka, Váňa, Slezák, Hübšt 2 - Škopek, Kloboučník. Poločas: 2:1.