SKP Kolín - Terasy Praha 4:11Hosté se hned v 1. minutě ujali vedení, kdy se jejich nejlepší hráč Slunéčko obtočil kolem domácího Vacka a z bezprostřední blízkosti nedal Černému šanci. Hned o dvě minuty později později vyrobil domácí Funda hrubku na vlastní polovině a hosté zvyšovali na 0:2. Běžela pátá minuta, kdy si Slunéčko po pěkné akci narazil míč se spoluhráčem a kolem vybíhajícího Černého zvýšil již na tříbrankový rozdíl.

Domácí se dočkali až ve 13. minutě, kdy Váňa po pěkné akci na jeden dotek snižoval na 1:3. Do této doby byl hostující gólman k nepřekonání. „Chytil minimálně další tři góly,“ podotkl kouč Kolína Michal Škopek.

Poté to bylo jako na houpačce. Hosté zvýšili na 1:4, domácí odpověděli. Tak to v podstatě pokračovalo až do 35.minuty zápasu. Domácí tlačili a hosté vyráželi do rychlých protiútoků, z kterých dokázali vytěžit v posledních minutách hry ještě čtyři góly.

“Musím sportovně uznat, že hosté byli rychlejší, agresivnější, vyzrálejší a taktičtější. Proto zaslouženě vyhráli,“ konstatoval Škopek. „Výsledek je však pro nás krutý, neboť to určitě nebylo tak jednoznačné utkání. Zápas měl pro nás dva zlomové okamžiky. A to hned v úvodu, kdy ještě než jsme začali, tak už jsme prohrávali 0:3, to se pak těžce dotahuje. A další byl ve druhé půli, kdy se hra vyrovnala, možná jsme byli dokonce lepší, ale za stavu 3:6 jsme dali břevno, tyč, pak soupeř dvakrát vykopával míč z prázdné branky. Nezbývá než poučit se z vlastních chyb, především z těch obranných a připravit se na další zápas,“ uzavřel kolínský kouč.

Branky: Váňa, Špitálník 2, Hovorka. Poločas: 2:5.
SKP Kolín: Černý - Pangrác, Vacek, Funda, Kloboučník - Hovorka, Slezák, Váňa, Špitálník.