Vítězem se stal Libor Peška, který si domů do Peček odvezl zahradní sekačku. „Doma už jednu máme, takže ji přenechám asi kamarádům, kteří bydlí v bytovce,“ uvedl vítěz.

Druhé místo obsadil Josef Zemanec ze Sokolče. Ten byl odměněn sázkovým kuponem od Fortuny v hodnotě 1000 Kč a fotbalovým dresem naší reprezentace. „Asi si vsadím večer na Brazílii. Kdybych ho dostal dřív, určitě bych to dal na Holanďany proti Slovákům,“ uvedl Zemanec.

Třetí příčku obsadil Petr Švára, který si však kvůli pracovnímu zaneprázdnění nemohl pro svoji cenu v podobě mobilního telefonu přijet. Zastoupil ho tak Petr Peška, který zároveň převzal cenu pro nejlepší sběrné místo. Tím se s velkou převahou staly Pečky. Zaslouženě tak získaly vítězný pohár. „Je pěkně velký,“ podotkl Peška. „Aspoň se do něj vejde víc šampaňskýho,“ rýpl si do něj druhý Zemanec.

To bylo první kolo, které se uskutečnilo v 17.00 hodin v redakci Kolínského deníku. Druhé se odehrálo v restauraci U Červených, kde se pěkně dlouho a v dobré náladě diskutovalo při fotbalových a tenisových televizních přenosech. „Vidíte? Holandsko vyhrálo. Škoda. Mohl jsem mít za dvě hodiny necelý tři stovky, kdybych to stihl vsadit. Ale nevadí. Večer to dám na Brazílii,“ podotkl Zemanec.

Jestli tak udělal, přišel si na své…

Pozor: sice se blíží období prázdnin, ale podzimní část startuje již v srpnu.

Pořadí: 1. Libor Peška (112 bodů) – Pečky, 2. Josef Zemanec (112) – Sokoleč, 3. Petr Švára (106) – Pečky.

Pořadí sběrných míst: 1. Hospoda na hřišti v Pečkách 491 kuponů, 2. Restaurace Barborka 342, 3. Hospoda na Pašince 152.