PH+SČ liga mužů - divize B

Kings Praha - FBC Pitbulls Kolín 6:2

Ambiciózní tým Kings Praha s řadou hráčů se zkušenostmi z vyšších soutěží zůstával v úvodu sezony trochu za očekáváním. Svoji pozici si tak chtěl vylepšit právě na úkor Kolína.

O poměrně vyrovnaném průběhu zápasu ovšem nevypovídala statistika vstřelených gólů. Pražský klub hrál ze zabezpečené obrany a tvrdou hrou udržoval Kolín v bezpečné vzdálenosti. Navíc Pitbullové dělali v obraně poměrně školácké chyby, které soupeř tvrdě trestal.

Skóre otevřel tým Kings Praha již v šesté minutě a druhou branku přidal ve stejné minutě druhé třetiny. Obratem sice v přesilové hře po faulu na Cíchu snížil Smejkal, ale Kolín celý zápas tahal za kratší konec provazu, a tak v úvodu třetí třetiny byl stav již 4:1. Kukal sice po nahrávce Cíchy nekompromisně zavěsil, ale to bylo ze strany Kolína vše. Závěrečný tlak se nekonal a naopak dva góly ještě vsítil pražský tým.
Branky: Kukal, Smejkal.

FBC Pitbulls Kolín – Nymburk B 6:1

Zápas svedl dohromady dva přímé sousedy v tabulce. Průběh utkání tomu ovšem vůbec nenasvědčoval a přinesl poměrně hladký vývoj ve prospěch Kolína. Oproti předchozímu utkání se všichni hráči také daleko více soustředili na samotnou hru a to se projevilo plynulostí zápasu a minimem přerušení a vyloučení.

Jedinou kaňkou bylo zranění Filipa po faulu u mantinelu, kdy musel být odvezen s poraněným kolenem na šití do nemocnice.
V úvodu zápasu se Kolín ještě zastřeloval a jedinou přesnou mušku prokázal Zima. Druhá třetina byla již o poznání radostnější a dva góly zaznamenal Smejkal. V útoku řádil také kapitán Novotný, který hned třikrát přesně nahrál na gól.

V třetí třetině se zápas již víceméně dohrával a proti odevzdanému soupeři se ještě prosadili Hartman, Zima a Cícha. Nymburk jen korigoval brankou v přesilové hře.
Branky: Smejkal 2, Zima 2, Cícha, Hartman.

FBC Pitbulls Kolín - Vasara - 8:7

Nezvykle musel Kolín sehrát na turnaji tři zápasy. Odložené utkání s Vasarou ovšem nabídlo velmi dramatický průběh a všichni diváci, kteří vydrželi až do pozdních večerních hodin, museli být spokojeni touto odměnou za svou trpělivost.

Kolínu se hrubě nepovedl úvod a v polovině třetiny byl stav 0:2. Trpělivá hra ale přinesla své ovoce. Nejdříve se po souhře s Cíchou prosadil talentovaný Hodan a odstartoval koncert ve druhé třetině. Pitbullové zasadili soupeři hned dalších šest přesných ran. Především trojice Hodan-Kukal-Smejkal byla doslova k nezastavení.

Třetí třetina byla pravým opakem té druhé a nervózní Kolín se nakonec ještě o výsledek obával. Jindy přesné přihrávky končily na hokejkách soupeře a individuální chyby vrátily Vasaru zpět do hry. Na bodový zisk to však již nestačilo, a proto Kolín mohl slavit zasloužené vítězství.
V průběžné tabulce patří Kolínu po sedmi odehraných kolech třetí příčka.
Branky: Kukal 3, Hodan 2, Smejkal 2, Zima

1. liga juniorek - divize III

Orlicko/Třebovsko - Pitbullky Kolín 1:0

V případě vítězství se kolínské hráčky mohly posunout kousek dál od sestupových míst. Zápas ovšem přinesl na florbal velmi netradiční průběh a o zisku všech tří bodu ve prospěch Orlicka/Třebovska rozhodla přesnou ranou Bednářová.

Jinak po zbytek zápasu kralovaly obě obrany a brankářky. Fotbalový výsledek diváky sice příliš nepotěšil, ale trenéři obou mužstev byli s precizní defenzivou jistě spokojeni.

FBC Pitbullky Kolín – FbK Svitavy 5:7

Souboj se Svitavami může být v závěrečném hodnocení sezony jedním z těch klíčových momentů. Pokud se chce Kolín odpoutat od spodních míst, musí nutně s podobnými týmy bodovat.

Úvod utkání tomu odpovídal. Nejdříve odpověděla na gól Svitav z první minuty Hadrovská a následně síť rozvlnila bojovnice Linartová. Ve druhé třetině již na 3:1 zvyšovala Nedbalová, ale ani její následný završený hattrick nakonec na body nestačil. Kolín pod vidinou hladkého vítězství zcela otevřel obranu a Svitavy tvrdě trestaly. Výsledný stav 5:7 je sice poměrně tvrdý, ale naivní hra Kolína prostě na body stačit nemohla.

Pitbullky jsou po dvanácti kolech na předposledním osmém místě.
Branky: Nedbalová 3, Hadrovská, Linartová.