Liga dorostenek

Tatran Střešovice - FBC Pitbullky Kolín 6:1
Plné odhodlání, dobré nálady a bojovného ducha se Pitbullky pustily do svého prvního ligového soupeře. Zkušenější soupeř však svou technikou a především organizovanější hrou na Pitbullky platil a kolínské dorostenky tak do vyloženějších šancí vůbec nepouštěl. První třetina skončila smírně 0:0, když však střelecká převaha byla jasně na straně Tatranu. Druhá a třetí třetina Kolínu vůbec nevyšla a tak si po výsledcích 3:0 a 3:1 čestný úspěch připsala pouze Nedbalová po individuální akci.

FBC Pitbullky Kolín - EVVA FBŠ Bohemians 1:4
Již povedenější utkání z kolínské strany, bohužel však opět se špatným koncem. Krok však se svým soupeřem držely po celé dvě třetiny za stavu 0:0 a 1:1 po druhé třetině, kdy skórovala Borecká po přihrávce Linhartové. Bohužel třetí třetina již Pitbullkám nevyšla a tak příděl 3 gólů pečetil utkání na konečných 1:4. "Jsme si vědomi toho, že dorostenky nyní budou sbírat zkušenosti a zápas od zápasu tak bude projev lepší a lepší. Co mě nyní ale trápí nejvíce je to, že si nedokážeme vytvořit gólové příležitosti a případně vystřelit razantní střelu na branku. Proto se na toto dopříště lépe připravíme," řekl trenér a vedoucí Petr Vrána.

Junioři


S-garda SSK Future C - FBC Pitbulls Kolín 10:1
Fyzická a herní nevyzrálost - nechal by se v krátkosti shrnout celý zápas, na kterém moc pozitiv z kolínské strany nenajdeme. Nic nezachránili ani zůstavší junioři Cimpl, Chejn a Kopáč, kteří v loňském ročníku odehráli celou sezonu. Tým se celý zápas hledal a bohužel se nikdy nenašel. Jediný úspěch kolínského týmu zaznamenal nováček Špinka ve druhé třetině po individuální akci.

FBC Pitbulls Kolín - Sokol Benátky 3:6
O poznání lepší zápas s větší bojovností a větší koncentovaností. Bohužel začátek zápasu Kolín opět zaspal a tak musel celou dobu dotahovat, když prohrával po první třetině již 0:3. Do druhé třetiny nastoupili Pitbulls s větší vervou a tak se i obrázek hry začal pomalu měnit. Bohužel, věčný problém - nedůslednost při bránění jeden na jednoho znamenal častá přečíslení a následné vyhnání z branky gólmana Cimpla (po 5. gólu). Hra se poté na kolínské straně zpřesnila a začali se i prosazovat v útoku, kdy Chejn zaznamenal na konci 2. třetiny a začátku 3. třetiny 2 gólové úspěchy. Vyrovnanou třetí třetinu tak Kolín díky střele Palkosky a stínění Vrány před brankou vyhrál dílčím poměrem 2:1. "Vyzdvihnout bych měl jistě výkon nováčka v bráně Černého, kterého soupeř překonal pouze jednou, když svými zákroky přiváděl útočníky k nepříčetnosti," uvedl předseda klubu Ladislav Zima.

Starší žáci

Proflorbal SSK Future B - FBC Pitbulláci Kolín nehráno
Po zmatcích s hlášenkou ze strany pořadatelů zápasu došlo k posunutí turnaje o 1 hodinu, tudíž utkání nebylo odehráno. Nyní se čeká na vyjádření ligové komise ČFbU.

FBC Pitbulláci Kolín - SKP Olympia Kutná Hora 3:6
Zajímavý zápas s nádechem derby se skoro celý zápasu nesl ve vyrovnaném duchu. I přes počáteční vedení rozehrané Kutné Hory, stále ještě nesehraný tým Pitbulláků dokázal kontrovat a držet se na dosah vyrovnanému skóre a to i díky precizně provedené střele z první skvěle hrajícího Berana. Bohužel konec první a začátek druhé třetiny znamenal pro Kutnou Horu vedení již o dvě branky. Bojovný duch Pitbulláků však znamenal permanentní tlak a tak i zasloužené snížení a následné srovnání skóre po individuální akci Chyby a posléze i dorážce Mašína. Konec utkání však nezastihl Kolín v dobré pohodě a tak Kutná Hora opět nasadila do vedení a to již do konce utkání nepustila. Jako přízrak pro Kolín tak působil skvěle hrající kapitán Kutné Hory - Mašin, který byl k nezastavení a v utkání zaznamenal 2 branky. "Jeli jsme si především pro zkušenosti, a tak jsem byl potěšen především bojovností jednotlivců. Bohužel nám vázla souhra a větší klid při vyložených šancích. Ale na první zápas ve své kategorii vůbec, ve své historii, na mě zanechal tým dobrý dojem s potenciálem do budoucna," řekl po zápase předseda Ladislav Zima.