Kolínský tým nastoupil pod turnajovým názvem „Zelený Krávy“ a byl odhodlán odčinit loňský výsledkově nepříliš úspěšný ročník. Nakonec v konečném účtování skončily deváté.

Zelený Krávy - Příšerky 0:2
První zápas letošního turnaje neprobíhal zrovna podle kolínského scénáře. Kolín v útoku nepředvedl prakticky žádné útočné akce a navíc nepřesné přihrávky většinou končily na hokejkách soupeře. To bylo důvodem i dvou obdržených gólů a konečný výsledek 0:2 znamenal ztrátu důležitých bodů.

Zelený Krávy - IBK Pic ho II. 2:1
Skoro se zdálo, že spolu s barvou dresů Kolín vyměnil i celý tým. Soupeřky byly myšlenkami asi ještě v hráčské kabině a již lovily ze své sítě první míček. Zelené Krávy ubránily i dvě oslabení a následně se dokázaly prosadit a zvýšit na rozdíl dvou gólů. Vysoké tempo vydrželo po celý zápas a soupeřkám se podařilo již pouze snížit.

Zelený Krávy - Elite Praha 1:1
Kolín vstoupil do utkání poměrně nešťastně a hned z první akce inkasoval. „Hráčky se po celý zápas nedokázaly z tohoto úderu oklepat a reagovat na průběh hry,“ uvedl trenér Petr Vrána.
Zeleným Krávám chybělo potřebné nasazení, kterým by dohnaly takticky nevyspělý výkon. Chyběl přechod přes střední pásmo i osobní obrana. Naivitu v útoku korunovala střelba z velmi ostrých úhlů. „Sport není vždy spravedlivý, a tak zatímco tým Elite zahazoval jednu šanci za druhou, my se dokázali jednou prosadit a urvat náhodnou střelou důležitý bod za remízu 1:1,“ podotkl Vrána.

Zelený Krávy - Elite Praha 3:4
Nevyzpytatelný turnajový systém přidělil Zeleným Krávám pro vyřazovací boje opět tým Elite Praha. Kolín pokračoval v nevyrovnané formě a zatímco předchozí zápas byl z jeho strany velmi špatný, předvedl v play-off okulahodící výkon. V obou týmech byla od začátku vidět jasná touha po vítězství, ale koncert předváděly především Zelený Krávy. V polovině zápasu Kolín vedl již 3:1, kdyby během následujích minut bylo skóre 6:1 ve prospěch Kolína, nikdo by se nedivil. Ale náhodný gól z poloviny hřiště a následný vyrovnávací gól přinesly vyrovnání, a když se nerozhodlo ani v prodloužení, přišly na řadu nájezdy, ve kterých Kolín dokonal svůj zmar a prohrál.

Sestava: Eliška Hadrovská, Tereza Mračková, Lucie Doubravová, Tereza Nedbalová, Klára Borecká, Daniela Potěšilová, Kateřina Linartová, Kristýna Hypešová, Michaela Sixtová, Tereza Novotná, Kateřina Vránová, Tereza Vránová, Klára Michalíková.