Kolín se ve skupině utkalseStřešoviceme I., Novým Městem n. M. a týmem Elite Praha.

A hned první zápas skončil velikým překvapením, kdyžkolínská děvčata porazila domácí tým 1:0. "Překvapením, protože Tatran skončil v letošní sezoně na druhém místě, naše Pitbullky na šestém posledním místě," podotkl trenér Petr Vrána.

V druhém zápase si vybrala děvčata slabší chvilku, když prohrála s Novým Městem 1:3, ale hned následně si chuť spravila, když porazila Elite Praha opět 1:0. Díky těmto hubeným vítězstvím i ostatním výsledkům Pitbullky tuto základní skupinu vyhrály.

V play-off na ně čekal nejslabší tým druhé základní skupiny – FA Tygřice MB, na kterém si holky z Kolína smlsla s výsledkem 3:0. V semifinále tak opět narazila na tým Elite Praha. Tentokrát ani extrémní nasazení nestačilo. Soupeř vyrál 4:1. V zápase o třetí místo tak na Kolín čekal další známý a lepší soupeř z ligové sezony FBŠ Bohemians. Kolíňačky se však nedaly a někdy i na hranici sebeobětování dotáhla zápas do vítězného konce (2:0) a mohla tak oslavovat první výraznější úspěch, když skončila na třetím místě v turnaji. První byl Tatran Střešovice II, druhé Elite Praha.

Potěšním byly i výkony kolínských brankářek. Doubravová udržela třikrát čisté konto, její kolegyně Mračková byla jednou neprůstřelná.

Branky Kolína: Nedbalová 3, Linartová 2, Borecká 2, Kuchová 2. Sestava: Doubravová, Mračková – Kuchová, Potěšilová, Hadrovská, Vránová T., Linartová, Michalíková, Nedbalová, Borecká.

NÁBOR
Florbalový klub FBC Kolín rozšiřuje své řady o další hráčky,ročníky 1990-1996. Kdo má zájem, může volatna telefonní číslo:604694221 nebo poslat mail na adresy:fbckolin@email.cz, další informace jsou na www.fbckolin.cz.

(Ladislav Zima)