MUŽI

FBC Pitbulls Kolín - U.F.O.S. Mladá Boleslav - 1:7
Kolín působil v úvodu zápasu velmi ospalým dojmem a bohužel se z letargie nedokázal probrat ani po zbytek střetnutí. Hráči Kolína byli ve všech herních činnostech horší, což platilo i pro důraz v osobních soubojích. Mladá Boleslav tak pohodlně kontrolovala celý průběh zápasu a navyšovala skóre ve svůj prospěch. Úroveň zápasu díky tomu byla na velmi nízké úrovni a přihlížející diváci mohli tleskat maximálně některým povedeným boleslavským střelám. Porážka Kolína vyplynula z průběhu střetnutí, jelikož hráči se nedokázali vyrovnat s agresivní hrou soupeře a předvést alespoň zčásti svou obvyklou hru.

Branky Kolína: Novotný.

ASK Orka Stará Boleslav B - FBC Pitbulls Kolín - 4:5

Zápas byl oboustranně velmi vyrovnaný, i přestože si Orka přivezla dvě posily z "A" týmu. Kolín sice výrazně zlepšil svůj výkon oproti předchozímu duelu, přesto se jeho hráči nevyvarovali několika individuálních chyb, které Stará Boleslav nekompromisně trestala. Vedení se ujala Orka a prakticky až do poloviny třetí třetiny Kolín vždy jen dotahoval její náskok. Pitbullové ovšem ukázali odhodlaný výkon a touhu strhnout bojovností vítězství na svou stranu, i když předváděná hra ještě postrádala lehkost. Na herním projevu se pozitivně podepsalo i přeskupení útočných formací a Kolín dokázal na góly soupeře vždy odpovědět. Vyrovnané utkání rozhodl skvělou sólovou akcí v poslední minutě Psota a Kolín mohl po závěrečném hvizdu slavit důležité vítězství.

Branky Kolína: Psota 2, Filip, Kukal, Smejkal.

Sestava: Cimpl, Černý - Novotný, Vrána, Psota, Hartman - Filip, Kukal, Smejkal, Zima, Cícha, Kopáč, Chejn.

JUNIOŘI

FBC Pitbulls Kolín - FBŠ Bohemians B - 4:5
Čekání na první body stále trvá a to i přes zlepšenou bojovnost a koncovku. Před zápasem byly karty rozdány jasně - utkají se spolu dva týmy ze samého chvostu tabulky. Kolínu se však povedl úvod utkání famózně, kdy již v páté minutě vedl po brankách Palkosky a Vokála 2:0. Poté, jako by se zalekl nadějného výsledku, začal vyrábět hrubé chyby (předevšim individuální), které protivník nemilosrdně trestal. V půlce druhé třetiny tak již Bohemians vedli 2:4. K obratu však zaveleli svým důrazem Roza a Chejn, jejichž branky znamenaly snížení a posléze i vyrovnání (v deváté minutě třetí třetiny). Bohužel, netrvalo dlouho a opětovná chyba v 11 minutě třetí třetiny a zbytečná ztráta na půlce hřiště znamenala finální branku do sítě Kolína.

Branky Kolína: Chejn, Palkoska, Roza, Vokál.

FbK Wildcats Praha - FBC Pitbulls Kolín - 4:1
Goliáš tentokrát vyhrál nad Davidem, avšak díky brankáři Černému zůstal výsledek na tomto lichotivém skóre. Bojovný výkon citelně oslabeného Kolína, kvůli chybějícím Špinkovi a Beranovi, slavil pouze mizivé dílčí úspěchy. Kombinační hra Kolínu vůbec nic neříkala a tak se uchyloval k pouhému vyhazování míčků z vlastní poloviny. Jedinou úspěšnou branku Kolína zaznamenal celý zápas s přehledem hrající Chejn na konci druhé třetiny. "Bohužel, stále přetrvávají dětské nemoci jako neznalost řešení běžných standardních situací či stálé opakování stejných chyb. Věřím však stále, že s každým dalším zápasem výkon kluků půjde nahoru," komentoval zápas Ladislav Zima, předseda SK.

Branky Kolína: Chejn.

Sestava - Cimpl, Černý - Kopáč, Vrána, Valášek, Vokál, Chejn, Roza, Palkoska.

DOROSTENKY

EVVA FBŠ - FBC Pitbullky Kolín - 2:2
I bez posily Anety Bártové (musela odjet do zahraničí), se kolínské Pitbullky zakously do svých soupeřek již od prvních vteřin zápasu. Bohužel, jak už se stává tradicí, právě přemíra snahy způsobila, že Kolín opět pozapomněl jaksi na zadní vrátka a tak již ve 2 minutě prohrával 1:0. Aktivní hra dopředu však neupadala, a tak po trefách Vackové a Linartové vyhrál Kolín překvapivě první třetinu 1:2. Strachování se o nadějný výsledek a přílišnou pasivní hru ve druhé třetině přinesl vyrovnání ze strany Bohemians. Třetí třetina se nesla v duchu té druhé, kdy se Kolín zmohl jen na vyhazování míčku na soupeřou polovinu. Za zmínku tak snad ještě stojí pár zákroků kolínské brankářky Doubravové, díky které se již skóre nezměnilo.

Branky Kolína: Linartová, Vacková.

FBC Pitbullky Kolín - Tatran Střešovice - 0:6
V rozpačitém výkonu pokračoval Kolín i v dalším zápase, kdy se mu nedařilo vůbec udržet míček na svých hokejkách. Soupeři tak značně ulehčil cestu k vítězství, kdy se Kolín povětšinu zápasu pouze bránil. V tomto zápase ve třetí třetině poprvé za dorostenky nastoupila gólmanka Kolína Mračková Tereza, která si připsala několik úspěšných zákroků."Holky získaly své historicky první body v soutěži, za to jim veliký dík. Pokud by odehrály oba zápasy v takovém nasazení, jako první třetinu prvního zápasu, mohlo být ještě veseleji. Bohužel nestalo se tak," řekl po zápase trenér Petr Vrána.

Sestava: Doubravová, Mračková - Bártová, Borecká, Hadrovská, Linartová, Michalíková, Nedbalová, Potěšilová, Svítilová, Tupá, Vacková, Vránová T.

STARŠÍ ŽÁCI

FBC Pitbulláci Kolín - Viking group TJ Sokol Kobylisy - 5:5
Po předchozích nezdarech v minulých utkáních si na tento turnaj přijeli st. žáci pro své první body. Bohužel se na ně hned v prvním zápase velice nadřeli, jelikož v polovině zápasu již prohrávali 0:4. Ani takto hrozivé skóre však kolíňáky neodradilo od bojovného výkonu. Na konci druhé třetiny tak svými brankami Smetana s Valáškem (branka v oslabení) zaveleli k obratu. Ve třetí třetině je čistým hattrickem následoval Chyba a tak i díky brankáři Chrastilovi, který svými skvělými zákroky Kolín doslova podržel, slavili Pitbulláci první bod.

Branky Kolína: Chyba 3, Smetana, Valášek.

SK Bruisers Pirani - FBC Pitbulláci Kolín - 3:4
Natěšený Chyba z prvního zápasu pokračoval ve skvělém výkonu, a tak v páté minutě Kolín vedl 0:1. I když si Kolín nenechal utéct hned začátek zápasu, první třetina již gólově patřila pouze soupeři, který si vytvořil dvoubrankový náskok. Pitbulláci působili dozadu poněkud bezradně, tak muselo následovat stažení na 2 pětky již po 1. třetině. Zapůsobilo a tak po brance Smetany a dvou brankách Valáška mohl Kolín nakonec slavit své premiérové vítězství v soutěži. "Dnes bych rozhodně nechtěl hodnotit jednotlivce, díky tak všem za předvedený týmový výkon. Pouze by se kluci propříště měli vyvarovat hloupých vyloučení, především na půlce soupeře, aktivní bránění gólmanovi, či zdržování," řekl po zápase předseda SK Ladislav Zima.

Branky Kolína: Valášek 2, Chyba, Smetana.

Sestava: Chrastil, Jelínek - Vít, Radina, Valášek, Vrána, Obešlo, Sýkora, Vavrinec, Jícha, Chyba, Hrabánek, Novotný, Hejl, Mašín, Gabler, Rohlík, Beran, Růžek.