Reprezentanti domácího klubu během celého turnaje prohráli jen jeden set, v semifinále s Jaroslavem Pavlasem a Miroslavem Svobodou. Ve finálovém utkání porazili Roberta Kufu a Michala Růčku 21:15 a 21:19. „Je velice příjemné vyhrát na domácích kurtech před našimi fanoušky,“ řekl Petr Beneš. „Mám ale také velkou radost z výkonu Michala Růčky, kterému se s bráchou věnujeme skoro jako vlastnímu synovi,“ dodal Beneš. České reprezentanty čeká tento týden světový Grand Slam ve švýcarském Gstaadu.
Růčka je dalším domácím hráčem, s Robertem Kufou začal hrát na začátku této sezony a tento výsledek je pro ně doposud největším společným úspěchem. Během turnaje prohráli dva zápasy, oba právě s Benešem a Kubalou. „Jsem rád, že naše výkony mají stoupající tendenci. Podařilo se nám tu porazit kvalitní dvojice, včetně jednoho z elitních polských párů,“ prohlásil Růčka.
Na třetím místě skončili Poláci Grzegorz Klimek a Rafal Szternel, čtvrtí pak Jaroslav Pavlas a Miroslav Svoboda.
Turnaj žen suverénně ovládly Kristýna Kolocová a Markéta Sluková, které během celého klání neztratily ani set. Ve finále přehrály Barboru Hermannovou a Šárku Nakládalovou 21:17 a 21:19. Finálový duel ovlivnily dýchací potíže Šárky Nakládalové, kvůli nimž byl zápas přerušen. „Přechodila jsem mononukleózu a vůbec jsem před turnajem netrénovala,“ řekla Nakládalová.
Bronz braly Vendula Haragová a Dana Bláhová, čtvrté místo obsadily Michaela Vorlová a Karolína Řeháčková.
Turnaj probíhal od čtvrtka do neděle, zúčastnilo se ho celkově 28 mužských a 20 ženských párů.

(Jan Malý)