DSK Karlín – Sokol Pečky 75:74 (30:43)

Po vydařené první čtvrtině měl výkon Peček klesající tendenci. Nedařilo se v obraně, v útoku hrály hostující hráčky až na Markétu Taucovou bojácně.
V druhé části hostům nevycházela střelba z dálky a dobré příležitosti z pod koše skončily většinou na obroučce. Domácí hráčky vycítily příležitost a na začátku poslední čtvrtiny dotáhly náskok Peček, který činil v druhé čtvrtině již 18 bodů.

V poslední čtvrtině se obě družstva přetahovala o vedení. Půl minuty před koncem byly blíže k vítězství pečecké basketbalistky, které vedly o bod a měly v držení míč. Chybné vyhození z autu potrestaly Pražanky košem rozhodly o svém nejtěsnějším vítězství.

„Škoda, že jsme ztratili dobře rozehrané utkání, domácím v zápase prakticky o nic nešlo a přesto chtěli víc vyhrát než my,“ řekl po utkání smutný trenér Peček Zdeněk Fejfar.

Body: E. Šípová 25, Taucová 23, Fejfarová 9, Mazurová 8, Horáková 5, Curýová 2, Cempírková 1, Vavrošová 1. Šestky: 26/16:29/20, trojky: 4:5, fauly: 25:26. Čtvrtiny: 12:25, 18:18, 25:13, 20:18.

Universita Brno – Pečky 78:90 (45:50)

Pečkám opět vyšla první čtvrtina, ve které získaly jedenáctibodový náskok. Brňanky pak vyvinuly zvýšenou snahu vedení Peček dotáhnout. To se jim téměř povedlo na konci první půle, kdy snížily na rozdíl tří bodů.

Druhou polovinu utkání zahájily Sokolky dvěmi trojkami a opět se Universitě vzdálily o deset bodů. Tento rozdíl udržely Pečky až do konce utkání.

Body: Taucová 23, E. Šípová 21, Horáková 18, Katrnošková 12, Curýová 7, Mazurová 6, Cempírková 3. Šestky: 38/23:47/34, trojky: 1:6, fauly: 33:30. Čtvrtiny: 19:30, 26:20, 18:25, 15:15.