Chomutov – So. Pečky 56:57

Utkání dvou rozdílných poločasů. Tak lze charakterizovat zápas Peček v Chomutově. V první polovině utkání měly navrch Pečky, které si vytvořily až devatenáctibodový náskok. Po změně stran vyrukovaly domácí hráčky se zónovou obranou a vedení hostů se začalo tenčit.
V závěru utkání nedaly sokolky v rozmezí 35 až 39 minuty ani bod a Chomutov se v poslední minutě dostal do vedení 56:55. Několik vteřin před koncem zápasu hosté z nájezdu zaznamenali koš, který rozhodl o jejich nejtěsnějším vítězství.
Body: Seifertová 23, Katrnošková 15, Michlová 8, Filková 6, Pospíšilová 3, Paroulková 2. Šestky: 14/9:3/0, trojky: 3:7, fauly: 9:15. Čtvrtiny: 9:22, 13:15, 17:12, 17:8.

Lovosice – Sokol Pečky 76:66

Po vyrovnané úvodní čtvrtině si Pečky v druhém hracím období vybraly slabší chvilku a domácí basketbalistky jim utekly o deset bodů. Náskok, který se pohyboval v rozmezí pěti až deseti bodů si Lovosice udržely až do konce utkání.
Body: L. Hojková 16, M. Hojková 15, Katrnošková 15, Seifertová 10, Paroulková 8, Pospíšilová 2. Šestky: 15/7: 24/14, trojky: 5:6, fauly: 22:10. Čtvrtiny: 16:15, 27:16, 12:17, 21:18.