BK Kralupy – Sokol Pečky 83:59

Zraněními a nemocemi oslabené Pečky byly favorizovaným domácím v první čtvrtině vyrovnaným soupeřem. Několika minutový střelecký výpadek hostí v druhé čtvrtině Kralupy dokonale využily a získaly třináctibodový náskok.
Vedení okolo deseti bodů si udržovalo domácí družstvo až do 37 minuty. V závěrečných třech minutách kralupské hráčky svůj náskok ještě zvýraznily.
Body: L. Šípová 19,Vavrošová 14, Mazurová 13, A. Frohlichová 6, Horáková 4, Fejfarová 3. Šestky: 16/13:9/5, trojky: 8:8, fauly: 13:13. Čtvrtiny: 18:17, 25:15, 13:11, 27:16.

Ústí nad Labem – Sokol Pečky 67:81

Po úvodní trojce domácích převzali iniciativu hosté. Jejich podkošové hráčky poměrně úspěšně přehrávaly domácí pivotky a tak Ústí ohrožovalo koš Peček hlavně střelbou z dálky. Sokolky si udržovaly mírný náskok až do začátku poslední čtvrtiny. Poté severočešky několika trojkami stav otočily. Dvě trojky Markéty Taucové a jedna Lucky Horákové Pečkám opět zajistily vedení.
V závěru utkání se hosté více soustředili na ubránění nebezpečných trojkařek Ústí a to se jim vyplatilo. Domácí družstvo vyšlo šest minut bodově naprázdno a jeho ztráta narostla až na rozdíl 18ti bodů. V poslední minutě dodomácí už jen zkorigovali výsledek.
Body: L. Šípová 21, Taucová 17, Horáková 15, Katrnošková 10, Mazurová 7, Nováková 4, Vavrošová 4. Šestky: 16/11: 28/20, trojky: 12:7, fauly: 24:19. Čtvrtiny: 13:16, 20:23, 19:19, 15:23.