Sokol Pečky – Krnov 76:81

V utkání s Krnovem rozhodly o porážce Peček nepřesnosti, kterých se v průběhu utkání jejich basketbalistky dopouštěly.Těmi byly hlavně ztráty balonů při přechodu do protiútoku. Domácí družstvo mělo i nízké procento úspěšnosti při střelbě z větší vzdálenosti. Naopak střelkyně Krnova se ve druhé polovině utkání činily a zaznamenaly šest trojek.

O osudu utkání se rozhodovalo až v jeho samotném závěru. Ještě tři minuty před koncem vedl Krnov 66:73. Domácí hráčky zabojovaly a povedlo se jim otočit na 76:74. Toto pracně vybojované vedení ale neudržely. Opět přišly ztráty míče. Snaha o jeho opětovně získání vedla k faulům, které Krnov trestal proměňováním trestných hodů a tím rozhodl v poslední minutě o svém vítězství.

Body: E. Šípová 28, Horáková 15, Taucová 12, Mazurová 8, Vavrošová 6, Katrnošková 5, Curýová 2. Čtvrtiny: 19:21, 19:19, 17:13, 21:28.

Sokol Pečky – Orlová 76:73

Utkání se pro domácí vyvíjelo o poznání lépe než tomu bylo předcházející den. Pečky byly od začátku zápasu ve vedení. Při nástupu do poslední čtvrtiny činil jejich náskok 15 bodů a zdálo se, že zápas dovedou v pohodě do vítězného konce. Tento odhad se nenaplnil. Soupeřky přitvrdily v obraně, tím nutily sokolky chybovat a v poslední minutě snížily na rozdíl jediného bodu. V tu chvíli to nevypadalo s domácími příliš růžově. Naštěstí pro ně hráčky Orlové faulovaly a jejich taktika spoléhat na to, že pečecká hráčka nepromění trestné hody, se minula účinkem. Třikrát po sobě prokázala Lucka Horáková pevné nervy, všech šest trestných hodů proměnila a udržela těsný náskok Peček až do konce zápasu.

Body: Taucová 23, Horáková 16, Mazurová 12, E.Šípová 11,Vavrošová 6, Katrnošková 5, Curýová 2, Cempírková 1. Čtvrtiny: 23:15, 16:12, 21:18, 16:28.